SAMONAKVÉTACÍ - AUTO

Autoflowering neboli samonakvétací nebo AUTO semena konopí, automaty semínka jak se jim různě říká, nesou v sobě tajemství rychlého kvetení, kdy začnou kvést sami od sebe po 2-4 týdnech růstu. To umožnuje bleskový pohled do světa konopí bez zdlouhavého čekání na denní světlo - photoperiodu. Rostou bez ohledu na délku noci nebo ročního období. Jsou menšího vzrůstu a skrývají tajemství, která přináší spojení rychlosti a jedinečnosti genetiky. 

Každá odrůda představuje příběh genetického dědictví, které přináší různorodé vlastnictví. Mezi nejlepšími autoflower semeny marihuany najdete jen feminizované druhy tedy samice konopí.

nejlepší samonakvétací semínka konopí ?  Tady je jen několik těch nejvíce oceněných genetik v různých soutěžích.

 

Jako absolutní nejprodávanější  jedničkou je Magnum Auto od Budhha seeds ( včetně celé banky, kteří  jako první přišli s autoflowering odrůdami )a dále pak klasiky Sweet Skunk od Sweet seeds i ve FAST verzi nebo Afgan Skunk od Advanced seeds, Ak 420 Auto nebo BCN od Seedstockers

Velkou novinkou roku 2023 je vítěz prvního amerického Autoflower Cup 2023, kterým se stal Fast buds a obsadil tak hnedněkolik ocenění 1. místo - Strawberry Gorilla Auto Nejlepší Sativa 2. místo - Gorilla Punch Auto za Nejlepší Sativa1. místo - Banana Purple Punch Auto za Nejlepší Indica

Autoflowering genetika je mistrovstvím v jednoduchosti - minimalizuje námahu, zatímco generuje fascinující charakteristiky konopí.

Je potřeba myslet na to, že semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce. 

446 položek celkem

Cena

792503
1792503

Značky

(Ks) Feminized

CBD

CBDV

CBG

CBN

Doba květu

Indica

Sativa

THC

Venku

Vítěz Cannabis Cup

Výška

Položek k zobrazení: 446
Great White Shark | Green House Seeds ((Ks) Feminized 10 + 10 Zdarma)
od 421,20 Kč
11524/1
auto fair seeds
17321/1
Purple Punch AUTO | Seedstockers ((Ks) Feminized 1)
10971/1
Original AUTO OG Kush | Fast Buds
5756/1
Mango Cream AUTO | Exotic Seeds ((Ks) Feminized 10)
5690/1
Zkittlez OG AUTO™ | Barneys Farm ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
4949/1
L.S.D. AUTO™ | Barneys Farm ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
4943/1
Afghan Skunk AUTO | Advanced Seeds ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
4109/3
Jack Herer AUTO | Advanced Seeds ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
4094/3 -
17759/1
Great White Shark | Green House Seeds ((Ks) Feminized 10 + 10 Zdarma)
11990/1
auto bcn critical xxl 600x600
11536/1
White Widow AUTO | Seedstockers ((Ks) Feminized 1)
10998/1
O.G Kush AUTO | Seedstockers ((Ks) Feminized 1)
10962/1
Northern Lights  AUTO | Seedstockers ((Ks) Feminized 1)
10959/1
Gorilla Glue AUTO | Seedstockers ((Ks) Feminized 1)
10956/1
gel
10935/1
bcn power plant
10764/1
ak auto
10746/1
Nahoru
Další produkty

nejpopulárnějšími samonakvétacími konopnými odrůdami jsou :

 

🚗 Lowryder 🍁 Kush 🌫️ Haze 🔮 Afghan 🍪 Cookies 🍇 Blueberry 💜 Purple 🍌

Banana 🍦 Gelato 🦨 Skunk 🧀 Cheese 

 

 Indika nebo Sativa ?

Všechna feminizovaná konopná semínka lze rozdělit na dva poddruhy - indika a sativa. Nicméně tyto dvě kategorie nejsou dostatečné k popsání celé charakteristiky jednotlivých odrůd, protože ta je ovlivněna terpenovými profily a kanabinoidy ( Dvěma hlavními kanabinoidy jsou delta-9-tetrahydrokanabinol (THC) a kanabidiol(CBD)

 konopné poddruhy mají jedinečné vlastnosti, jako je tvar listů, velikost rostliny a doba kvetení   

Konopí seté (Cannabis sativa)

jsou obvykle menší a mají keřovitou strukturu se širšími listy. Obvykle mají kratší dobu kvetení než sativy a jsou tak vhodnější do chladnějších podnebí.

Konopí indické (Cannabis indica

jsou vysoké s delšími větvemi a užšími listy. Obvykle mají delší dobu kvetení než indiky a nejvíce se jim daří ve slunečném a teplém podnebí.

Cannabis ruderalis (konopí rumištní)

se začalo více hovořit až před zhruba deseti lety v souvislosti s rostoucí popularitou samonakvétacích (autoflowering) odrůd. Hlavní odlišností konopí rumištního od hlavních dvou druhů je však doba, kdy rostlina začne kvést. Ta se totiž odvíjí od stáří rostliny, nikoli od fotoperiody, jak je tomu u indik i sativ. 

 

 

 

 

 

 

 

 Semena marihuany automat, Semena marihuany automaty, Semena marihuany auto, Semena marihuany autoflower, Semena marihuany celoroční, Semena marihuany outdoor, Semena marihuany CBD, Semena marihuany levně, Semena marihuany AK47, Semena marihuany feminizovaná, Semena marihuany indoor, Semena marihuany kvalitní, lacne semena marihuany, najlacnejsi semena marihuany, nejvynosnejsi semena marihuany, levná semena marihuany, regulerní, semena marihuany, semena marihuany seeds, samonakvetací semena marihuany, semena marihuany sk, samokvetoucí semena marihuany, semena marihuany bez registrace,