VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

SAMONAKVÉTACÍ - AUTO

Autoflowering neboli samonakvétací nebo AUTO semena konopí, automaty semínka jak se jim různě říká, jsou odrůdy konopí jsou speciální typy odrůd, které začínají kvést a produkují květy nezávisle na světelném cyklu. To znamená, že nejsou závislé na délce denního světla a tmy, jako u tradičních fotoperiodických odrůd.

  • Autoflower odrůdy konopí jsou schopny kvést automaticky po dosažení určitého věku, obvykle po 2-4 týdnech od klíčení.
  • Výhodou autoflowering odrůd je rychlejší doba sklizně, kompaktnější rostliny a možnost sklízet více úrod během jednoho venkovního pěstitelského období.

Každá odrůda představuje příběh genetického dědictví, které přináší různorodé vlastnictví. V této kategorii naleznete feminizované autoflower seeds semena Mezi nejlepšími autoflower seeds semeny marihuany najdete jen feminizované automaty semena.

  • Je potřeba myslet na to, že semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k plné identifkaci produktu. 
493 položek celkem

Cena

792503
1792503

Značky

(Ks) Feminized

1

CBD

CBDV

CBG

CBN

Doba květu

Indica

RUDERALIS

Sativa

THC

USA genetika

Venku

Vítěz Cannabis Cup

Výška

Značka

Položek k zobrazení: 493
auto fair seeds
od 84,55 Kč
17300/1
auto fair seeds
17339/1
auto fair seeds
17306/1
auto fair seeds
17312/1
auto fair seeds
17303/1
auto fair seeds
od 84,55 Kč
17336/1
auto fair seeds
17342/1
auto fair seeds
17321/1
auto fair seeds
13655/1
auto fair seeds
17330/1
Amnesia Haze AUTO | Royal Queen Seeds
RQSAHAF-3
lemon haze auto packet
17762/1
auto fair seeds
17333/1
auto fair seeds
17324/1
auto fair seeds
od 84,55 Kč
17318/1
auto fair seeds
17315/1
BLUEBERRY+AUTO+seedsman (1)
11623/1
L.S.D. AUTO™ | Barneys Farm ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
4943/1
Pineapple Express AUTO | Fast Buds
3896/1
Exodus Cheese AUTO | Green House Seeds ((Ks) Feminized 10 + 6 Zdarma)
18160/1
Great White Shark | Green House Seeds ((Ks) Feminized 10 + 10 Zdarma)
od 421,20 Kč
11524/1
White Widow AUTO | Green House Seeds
10027/1
Original AUTO AK | Fast Buds
5726/1
Blue Dream'Matic AUTO | Fast Buds
3911/1
Californian Snow AUTO | Fast Buds
3863/1
Royal Cheese AUTO | Royal Queen Seeds
RQSRCHAF-3
Easy Bud AUTO | Royal Queen Seeds
RQSEBAF-3
Critical Kush AUTO™ | Barneys Farm ((Ks) Feminized 3 + 1 Zdarma)
435/1
Nahoru
Další produkty

Jak vybrat autoflower semena marihuany jakou genetiku ?

Třeba velko novinkou roku 2023 je vítěz prvního amerického Autoflower Cup 2023, kterým se stal výrobce semínek marihuany FAST BUDS a obsadil tak hned několik ocenění

Autoflowering genetika je mistrovstvím v jednoduchosti - minimalizuje námahu, zatímco generuje fascinující charakteristiky konopí.

 

Nejlepší samonakvétací semínka marihuany ? 

 Tady je jen několik těch nejvíce oceněných genetik v různých soutěžích.

 

Nejprodávanější semena marihuany autoflower ?

 

Nejlepší samonakvétací konopnými odrůdami jsou :

 

🚗 Lowryder 🍁 Kush 🌫️ Haze 🔮 Afghan 🍪 Cookies 🍇 Blueberry 💜 Purple 🍌

Banana 🍦 Gelato 🦨 Skunk 🧀 Cheese 

 

Indika nebo Sativa ?

  • Všechna feminizovaná konopná semínka lze rozdělit na dva poddruhy - indika a sativa. Nicméně tyto dvě kategorie nejsou dostatečné k popsání celé charakteristiky jednotlivých odrůd, protože ta je ovlivněna terpenovými profily a kanabinoidy ( Dvěma hlavními kanabinoidy jsou delta-9-tetrahydrokanabinol (THC) a kanabidiol(CBD)
  •  konopné poddruhy mají jedinečné vlastnosti, jako je tvar listů, velikost rostliny a doba kvetení   
  • Autoflowering odrůdy jsou často výsledkem křížení mezi indica, sativa a ruderalis genetikou. Ruderalis je druh konopí původem z oblastí s krátkým vegetačním obdobím, kde je světelný cyklus méně stabilní. Tento druh konopí má přirozenou schopnost kvést na základě věku rostliny, nikoliv na základě délky světelného cyklu.

 

Konopí seté (Cannabis sativa )

  • jsou obvykle menší a mají keřovitou strukturu se širšími listy. Obvykle mají kratší dobu kvetení než sativy a jsou tak vhodnější do chladnějších podnebí.

 

Konopí indické (Cannabis indica 

  • jsou vysoké s delšími větvemi a užšími listy. Obvykle mají delší dobu kvetení než indiky a nejvíce se jim daří ve slunečném a teplém podnebí.

Cannabis ruderalis (konopí rumištní)

  • se začalo více hovořit až před zhruba deseti lety v souvislosti s rostoucí popularitou samonakvétacích (autoflowering) odrůd. Hlavní odlišností konopí rumištního od hlavních dvou druhů je však doba, kdy rostlina začne kvést. Ta se totiž odvíjí od stáří rostliny, nikoli od fotoperiody, jak je tomu u indik i sativ. 

 

 

 

  •  je potřeba myslet na to, že semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Všechny články, návody a produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce. 

 

 

 

 Semena marihuany automat, Semena marihuany automaty, Semena marihuany auto, Semena marihuany autoflower, Semena marihuany celoroční, Semena marihuany outdoor, Semena marihuany CBD, Semena marihuany levně, Semena marihuany AK47, Semena marihuany feminizovaná, Semena marihuany indoor, Semena marihuany kvalitní, lacne semena marihuany, najlacnejsi semena marihuany, nejvynosnejsi semena marihuany, levná semena marihuany, regulerní, semena marihuany, semena marihuany seeds, samonakvetací semena marihuany, semena marihuany sk, samokvetoucí semena marihuany, semena marihuany bez registrace,