KALASHNIKOV SEEDS

Kalashnikov Seeds

Kalashnikov Seeds je skupina pěstitelů staré školy, veteránů sovětské armády, kteří pěstují semena konopí v Rusku desetiletí. Sídlíme v regionu Kuban, v blízkosti Soči, a neustále spolupracujeme s partnery v Petrohradu a v oblasti Dálného východu v blízkosti Číny. Všechny naše kmeny jsou výsledkem křížení klonů AK-47 (Serious Seeds) s ruskou, nizozemskou, španělskou, východní Evropou a afghánskou krajinou.  Za krátkou dobu se Kalashnikov Seeds stal špičkovou značkou na trhu konopného svazu v Sovětském svazu a aktivně konkuroval mnoha západním semenářským bankám na svém vlastním území. Kromě autofloweringu a feminizovaných semen jsme po letech experimentů získali řadu kmenů „Express“. Tyto kmeny se vyznačují kratší dobou květu než jejich feminizované protějšky. Nicméně expresní kmeny potřebují méně denního světla pro vstup do kvetení, což je srovnatelné s pěstováním feminizovaných rostlin. Venkovní sklizeň probíhá v o dva týdny dříve než u feminizovaných rostlin. Na evropské konopné scéně dominují nizozemští a španělští chovatelé, ale naším záměrem je prokázat, že rusko pěstovaná semena nejsou o nic horší než ta cizí. A upřímně řečeno, občas jsou ještě lepší. Na podporu této výpovědi se naše společnost účastní mnoha mezinárodních veřejných výstav konopí a postupně jsme rozšířili trhy za hranicemi Ruska. 

Mezi nejznámější a nejprodávanější semena marihuany patří jednoznačně strainy FAST / EXPRESS verze White Critical Express F1 FAST, Big Altai Sativa F1 FAST express , Baikal F1 FAST expressBoy Scout Cookies nebo Amur Giant AUTO  

 

POZOR vzhledem k Ruskémů původu seedbanky a stávající válce jsou dodávky semen opožděny a omezeny  !! počítejte týden až 10 dní !!

Cena

536890
1536890
24 položek celkem
AK Kush | Kalashnikov Seeds ((Ks) Feminized 10)
4286/3
AK Skunk | Kalashnikov Seeds ((Ks) Feminized 10)
4277/3
Baikal F1 FAST | Kalashnikov Seeds ((Ks) Feminized 10)
4298/3
Blue Acid Auto | Kalashnikov Seeds ((Ks) Feminized 10)
4268/3
Kabul F1 FAST | Kalashnikov Seeds
4304/3
Siberian Haze | Kalashnikov Seeds ((Ks) Feminized 10)
4283/3
White Widow 47 | Kalashnikov Seeds ((Ks) Feminized 10)
4289/3

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem