Strawberry Banana Purps AUTO | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Skladem
Varianta

Strawberry Banana Purps AUTO | Ganja Farmer Seeds

Semínka samonakvétacího Hybridu s převahou indiky od značky GANJA FARMEM SEEDS značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii  je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody

  • Indika : 75%
  • Sativa : 25%
  • Genetika : Strawberry Banana x Purple Kush Auto
  • Genotyp : Autoflower

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Strawberry Banana Purps AUTO | Ganja Farmer Seeds

 

Jste znalci samonakvétacích odrůd a máte rádi exempláře s dominancí indiky? Co takhle Strawberry Banana Purps Auto? Je to kmen, který vás ohromí svými vlastnostmi! Strawberry Banana Purps Auto je feminizovaná samonakvétací odrůda, primárně indika-dominantní, která vznikla zkřížením odrůdy Strawberry Banana s odrůdou Purple Kush Auto.

 •  Voní čerstvým ovocem, sladkými bonbóny... a vlašský ořech. Je zaplaven hustou šťavnatou pryskyřicí.
 • Poskytuje neuvěřitelné množství kompaktních pupenů.
 • Strawberry Banana Purps Auto se krásně prezentuje svými listy, které mají fialové odstíny.
 • Je vysoce ceněn fanoušky marihuany po celém světě. 
 

Genetika : Strawberry Banana x Purple Kush Auto

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 70 dní
Výška: 1 m
Sativa: 25 %
Indica: 75 %
CBD: 0,5 %
1: 20 %
2: relaxační, kreativní, šťastná, povznášející
4: ovoce, sladká
5: stres, deprese, migréna
6: indoor 400g, outdoor 150g
7: extrakce
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!