VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Afghan AUTO | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
1 hodnocení
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Vyprodáno
Varianta

Afghan AUTO | Ganja Farmer Seeds

Feminizovné semena samonakvétací indiky od značky GANJA FARMEM SEEDS pro které jsou semínka symbolické spojení s půdou a přírodou

  • Indika : 90%
  • Sativa : 10%
  • Genetika : Afghan x Ruderalis
  • Genotyp : Autoflower

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Afghan AUTO | Ganja Farmer Seeds

S radostí Vám představujeme semínka od této seedbanky v našem katalogu feminizovaných strainů. Jste fanouškem starinů  Indica? Hledáte vysoce kvalitní semena do své sbírky? Už nehledejte! Ganja Farmer Seeds zaručuje tu nejlepší kvalitu. Jejich Auto Afghan se skládá z 86 % z indiky a ze 3 % z odrůdy Ruderalis, která zajišťuje rychlé a automatické kvetení!

Tato kompaktní rostlina je současně neuvěřitelně produktivní!

 • Semena konopí Auto Afghan jsou genetickým křížencem odrůd Afghan Kush a Ruderalis. Je to kompromis mezi silou a vůní kmene Paretal a rychlostí kvetení Ruderalis.
 • Je to ultimátní klasický kmen mezi milovníky marihuany a běžně se vyskytuje ve sbírkách mnoha sběratelů.
 • Auto Afghan je obvykle vysoce ceněno pro svou rychlost a jiné vlastnosti
 • Přirozeným prostředím Auto Afghan jsou přirozeně hory Pákistánu a Afghánistánu. Drsné klimatické podmínky vytvořily odrůdu marihuany odolnou vůči povětrnostním vlivům, která si poradí i s velmi nepříznivými podmínkami.

Nespornými vlastnostmi Afghan Auto jsou vynikající hašišová aroma. Můžete zde objevit všechny vlastnosti a nuance původní afghánské odrůdy a navíc samonakvétací odrůdu! 

Genetika : Hybrid x Ruderalis

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 60 dní
Výška: 1 m
Sativa: 10 %
Indica: 90 %
CBD: 1,5 %
1: 19 %
2: relaxační, smích
4: zemitá, sladká
5: porucha příjmu potravy, protizánětlivé, poruchy spánku, protikřečový, analgetický
6: indoor 500g, outdoor 75g
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!