VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Mandarine XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
1 hodnocení
190 Kč od 190 Kč –5 % - až –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč od 190 Kč –5 % - až –5 % 180,50 Kč 448,20 Kč od 180,50 Kč
Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Varianta

Mandarine XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

Semínka samonakvétacího Hybridu s převahou indiky od značky GANJA FARMEM SEEDS značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii  je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody

  • Indika : 35%
  • Sativa : 65%
  • Genetika : Cream Mandarine Auto x Thai
  • Genotyp : Autoflower

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Mandarine XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

 

Mandarine XL Auto od Ganja Farmer Seeds je samonakvétací v podobě semínek  je odrůda konopí, která je oslavována pro svou živou vůni . Tento feminizovaný kmen se přiklání k dominanci sativy s genetickou výbavou 65 % sativy a 35 % indiky. Je výsledkem křížení odrůdy Cream Mandarine Auto s thajskou odrůdou, což přispívá k jejím mimořádným vlastnostem.

 • Jak název napovídá, v této odrůdě mandarinek převládají sladkokyselé citrusové tóny, ale můžete cítit i oříškovou vůni.
 • Produkce poupat a květů je ohromující!
 • Bohatá pryskyřice pokrývající vrcholky rostliny je neuvěřitelně aromatická a hustá. 

Směs krémové odrůdy Mandarine Auto a thajské genetiky v odrůdě Mandarine XL Auto spojuje sladké, citrusové vůně  thajské sativy. Výsledkem této genetické kombinace je rostlina, která roste do výšky a je štědřejší než její předchůdci. V indooru může dosáhnout výšky 110-150 cm a produkovat výnosy 450-650 gramů na metr čtvereční.  

 

Genetika : Cream Mandarine Auto x Thai

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTOFLOWERING
Doba květu: 55 dní
Výška: 1 m
Sativa: 65 %
Indica: 35 %
CBD: 0,5 %
1: 23 %
2: relaxační, kreativní, psychedelický, stimulující
4: sladká, kyselá, citrusová
5: stres, deprese, porucha příjmu potravy, migréna, analgetický
Výnos OUTDOOR: outdoor 150g/rostlina
Výnos INDOOR: indoor 400g/m2
USA genetika: ANO
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!