VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Gorilla GG4 AUTO | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Skladem
Varianta

Gorilla GG4 AUTO | Ganja Farmer Seeds

Semínka samonakvétacího Hybridu s převahou indiky od značky GANJA FARMEM SEEDS značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii  je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody

  • Indika : 60%
  • Sativa : 40%
  • Genetika : Gorilla Glue x Ruderalis
  • Genotyp : Autoflower

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Gorilla GG4 AUTO | Ganja Farmer Seeds

 

Gorilla GG4 Auto je samonakvétací verze v podobě samonakvétacích semínek marihuany jednoho z nejlepších kmenů, které byly v posledních letech vytvořeny. Pochází z Kalifornie jako kříženec původních genů Gorilla Glue (Sour Dubb, Chem Sis a Chcoloate Diesel) a RuderalisGorilla GG4 Auto, výtvor Ganja Farmer Seeds, je samonakvétací feminizovaná odrůda konopí, která kombinuje robustní vlastnosti Gorilla Glue s všestrannou genetikou Ruderalis. Tento hybrid s dominancí indiky (60 % Indica / 40 % Sativa)

 • Genetická linie Gorilla GG4 Auto pochází z křížení mocného Gorilla Glue a odolné odrůdy Ruderalis. Tato směs zajišťuje pružný růst při zachování žádoucích vlastností Gorilla Glue.
 • Gorilla GG4 Auto dosahuje střední výšky v rozmezí 70-100 cm uvnitř a 80-140 cm venku 
 • jeho obsah CBD je nízký, což je v souladu s mnoha samonakvétacími kmeny

Má srovnatelnou kvalitu jako fotoperiodické kmeny. Když jsme vytvářeli náš katalog Ganja Farmer s těmi nejlepšími semeny colector, hned jsme věděli, že tohle je certifikát.  Vytváří obrovské vrcholy a silné boční větve. Skřípe překvapivě obrovské množství pupenů! Pryskyřice je vytvářena ve velkém a její kvalita vás ohromí. Pokud jde o vůni - je to dokonalá směs Kush a Diesel s tóny borovice a citrusů. 

 

 

Genetika : Gorilla Glue x Ruderalis

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTOFLOWERING
Doba květu: 55 dní
Výška: 1 m
Sativa: 40 %
Indica: 60 %
CBD: 0,5 %
1: 20 %
2: silný, uvolněný fyzický
4: borovice, ovocná, citrusová
5: stres, deprese, migréna, analgetický
7: extrakce
Výnos OUTDOOR: outdoor 150g/rostlina
Výnos INDOOR: indoor 400g/m2
USA genetika: ANO
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!