Jealousy Z XL AUTO | Sweet Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
Značka: SWEET SEEDS
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 %
jealousy z xl auto semenacannabis 1174x1600
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 % 630 Kč 1 044 Kč od 630 Kč
Zvolte variantu
Varianta

Jealousy Z XL AUTO | Sweet Seeds

Samonakvétací Feminizované semena Značky Sweet seeds USA Strains

  • Indika : 57%
  • Sativa : 43%
  • Novinka 2024

 

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Jealousy Z XL AUTO | Sweet Seeds 

A 6Th Generační, samonakvétací semen marihany, feminizovaná, extra velká odrůda vytvořená hybridizací proslulé a vysoce ceněné kalifornské odrůdy Jealousy s naší vlastní odrůdou Sweet Mandarine Zkittlez XL Auto® (SWS102).

  • Tento kmen je vyvážený hybrid indica/sativa, který produkuje rostliny se silnými stonky a větvemi, které unesou váhu velkých pupenů
  • Poupata získají nafialovělou barvu, když začnou kvést. Plně vyvinuté pupeny jsou zcela pokryty působivou vrstvou velkých, velmi štiplavých trichomů.
  • Kmen má intenzivní aroma a lahodně komplexní terpenový profil s kořeněnou, sladkokyselou vůní, která zahrnuje tóny kyselé nafty, pomerančů a dřevitý, zemitý podtón.

GENETIKA : Jealousy x Sweet Mandarine Zkittlez XL Auto® (SWS102).

 

   

 

Více informací o tomto straniu seedbanky Sweetseeds přímo zde : https://sweetseeds.es/en/autoflowering-seeds/3255-jealousy-z-xl-auto.html

Sweet Seeds®

 

UPOZORNĚNÍ : Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci rostliny.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 57 dní
Výška: 1,0 m
Sativa: 40 %
Indica: 57%
CBD: 0,1 %
1: 25 %
2: relaxační, kreativní, šťastná, stimulující
4: kořeněná, diesel, pomeranč, ovocná
6: outdoor 180g, indoor 650g
USA genetika: ANO
Značka: SWEET SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sweet Seeds

Sweet Seeds je fascinujícím příběhem o tom, jak malý rodinný podnik s vášní pro konopí a jeho genetiku se vypracoval na jednu z předních semenných bank na světě.

Spojení bratrů a švagrů, kteří sdíleli lásku k této úžasné rostlině a jejím léčebným vlastnostem, vedlo k vytvoření nezapomenutelných odrůd s vynikající kvalitou a účinností.  Sweet Seeds seedbanka má velice širokou nabídku feminizovaných semen a patří k leadrům na poli samonakvétacích odrůd. Je to mezi našimi zákazníky velmi oblíbena seedbanka pro svou pestrost nabídky včetně CBD odrůd.

K výročí založení dodávají balení 3+1 a 5+2, kde bonusová semena jsou stejného druhu a součástí balení. Dále také u některých veleúspěšných odrůd dodává balení s 25 a 100ks. Cena těchto balení je víc než příznivá.

sweet seeds

Jednou z nejúspěšnějších semenných bank na světě, Sweet Seeds, obdržela mnoho prestižních ocenění za své kvalitní odrůdy konopí.

Některé z jejich oceněných odrůd jsou Green Poison - 1. místo Spannabis Champions Cup 2011, Cream Caramel - 1. místo v kategorii Indoor na III. Canarian Cannabis Cup 2011, S.A.D. Sweet Afgani Delicious - 1. místo v kategorii Indoor na Spannabis Champions Cup 2013, Sweet Cheese - 1. místo v kategorii Indoor na V. Copa THC Valencia 2013, Jack 47 - 2. místo v kategorii Outdoor na VI. Copa THC Valencia 2014, Sweet Skunk - 2. místo v kategorii Indoor na XIII. Copa de la Marihuana San Canuto 2016, Black Jack - 1. místo v kategorii Outdoor na XV. Copa de la Marihuana San Canuto 2019. Je však důležité si uvědomit, že Sweet Seeds nabízí širokou paletu odrůd konopí, a každá z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti a úspěchy

Pravidelně aktualizuje new strains. Nejen na nové odrůdy použijte filtry !