VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Sticky Boof | Anesia Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
Značka: ANESIA SEEDS
1 000 Kč 1 550 Kč 3 000 Kč od 1 000 Kč –10 % –15 % –20 % až –20 %
Sticky Boof | Anesia Seeds
1 000 Kč 1 550 Kč 3 000 Kč od 1 000 Kč –10 % –15 % –20 % až –20 % 900 Kč 1 317,50 Kč 2 400 Kč od 900 Kč
Zvolte variantu
Varianta

Sticky Boof | Anesia Seeds

Feminizované semínka této indiky geniální seedbanky Anesia Seeds nejen známou pro svoji specializaci na prémiové americké odrůdy.

  • Indika : 80%
  • Sativa : 20%
  • Genetika : Super Boof x Cadillac Rainbow
  • NOVINKA 2024 

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Sticky Boof | Anesia Seeds

Připravte se na to, že vás uchvátí Sticky Boof novinka feminizovaných semen indiky  pro rok 2024 , naše nejnovější mistrovské dílo, které nastavuje laťku pro milovníky indik do nebes. .S radostí  představujeme novinku 2024 feminizované semena Sticky Boof v našem katalogu na semenacannabis.cz Připravte se na Sticky Boof, nejnovější mistrovské dílo od géniů z Anesia Seeds.  

  • Sticky Boof, zrozený z legendárního křížení Super Boof a Cadillac Rainbow, je silný silák, který se může pochlubit ohromující 80% dominancí indiky
  • Ponořte se do bohaté tapiserie vůní Sticky Boof. Vůně je symfonií šťavnatých bobulí a výrazným plynným kopancem, lákavou směsí, díky které se budete rádi vracet

Rodokmen Sticky Boof není nic menšího než legendární. Super Boof, živý hybrid Black Cherry Punch a Tropicana Cookies. Důkazem jeho kvality jsou mohutné, sytě zelené palice s dominantními zemitými a třešňovými tóny díky myrcenovému terpenu.

Na druhé straně Cadillac Rainbow, potomek Pure Michigan a Runtz, oslňuje svou plynnou a ovocnou hybridní silou. Jeho citronová a naftová vůně, protkaná tóny třešní a máty, je skutečným smyslovým potěšením. 

.   

  • Genetika :  Boof x Cadillac Rainbow

Hemp-Grinder Anesia Seeds

pssssst ..... I tuhle drtičku můžeš najít v balíčku se semínky Anesie zdarma 

 

více o tomto strainu přímo v seedbance Anesia seeds zde : Sticky Boof - Anesia Seeds

 

UPOZORNĚNÍ : Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 65 dní
Výška: 1,2 m, 2,0 m
Sativa: 20 %
Indica: 80 %
1: 37 %
2: relaxační, klidný, kreativní, euforie, smích
4: bobule
Výnos OUTDOOR: outdoor 900g/rostlina
Výnos INDOOR: indoor 500g/m2
USA genetika: ANO
Značka: Anesia Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anesia Seeds je semenná banka, která se specializuje na vývoj vysoce účinných a produktivních odrůd konopí. Díky letům výzkumu, pokročilým chovatelským programům a úsilí mohou být hrdí na svou širokou škálu unikátních genetik rostlin s extrémně vysokým obsahem  THC. Klade důraz na výzkum a vývoj, využívá moderní technologie a tradiční šlechtitelské techniky

Anesia Seeds se etablovala jako jedna z předních semenných bank na trhu díky svému důrazu na kvalitu, inovace a výzkum. Jejich odrůdy jsou ceněny pro svou sílu, jedinečné aroma a léčebné vlastnosti. Anesia Seeds získala mnoho ocenění na mezinárodních konopných soutěžích díky své výjimečné genetice a kvalitě produktů. Například jejich odrůda Future #1 byla několikrát oceněna.

Anesia Seeds se stala uznávanou semennou bankou díky svým inovativním křížencům a výjimečným chutím. Jejich genetika je oblíbená po celém světě 🌿