Epic Buzz AUTO | Anesia Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
1 hodnocení
Značka: ANESIA SEEDS
1 000 Kč 1 550 Kč 3 000 Kč od 1 000 Kč –10 % –15 % –20 % až –20 %
Epic Buzz AUTO | Anesia Seeds
1 000 Kč 1 550 Kč 3 000 Kč od 1 000 Kč –10 % –15 % –20 % až –20 % 900 Kč 1 317,50 Kč 2 400 Kč od 900 Kč
Zvolte variantu
Varianta

 

Epic Buzz AUTO | Anesia Seeds

Feminizované autoflower semínka této indiky z geniální seedbanky Anesia Seeds nejen známou pro svoji specializaci na prémiové americké odrůdy.

  • Indika : 70%
  • Sativa : 30%
  • Genetika : Future #1® x Blackberry Moonrocks®
  • NOVINKA 2024 

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Epic Buzz Auto | Anesia Seeds

Co by se stalo, kdybychom zkřížili autoflower semena marihuany dvě z našich legendárních odrůd?  Dvě odrůdy, které se rychle staly hvězdami konopného nebe, potěší tolik sběratelů po celém světě a učiní zdánlivě nemožné možným . S radostí  představujeme novinku 2024 feminizované semena v podobě samonakvétacích semen Epic Buzz Auto. Velmi rádi ji vidíme v našem katalogu na semenacannabis.cz Připravte se na indiku Epic Buzz AUTO, nejnovější mistrovské dílo od géniů z Anesia Seeds.  

  • Z velkého množství nejlepších a nejaromatičtější odrůdy Future #1 jsme vybrali silnou samičí rostlinu s vynikajícím aroma a zkřížili ji s krásnou a obzvláště silnou samčí odrůdou Blackberry Moonrocks.
  • aroma v dlouhotrvajícím a komplexním procesu selekce. V našem novém kmeni jsme chtěli zkombinovat masivní a bezkonkurenční naší odrůdy Future #1 a typické lahodné aroma Blackberry Moonrocks, abychom vytvořili kmen, který nastavuje nové standardy
  • Prostřednictvím dalšího zpětného křížení jsme stabilizovali požadované jedinečné genetické vlastnosti tohoto nového kmene a vyvinuli skutečný elitní kmen, který nás nechal v němém úžasu.

Po dlouhém šlechtitelském procesu se konečně zrodil Epic Buzz a kmen dokonce předčil naše očekávání, i když byla od začátku velmi vysoká

  • Tato odrůda má super sladkou, velmi intenzivní a ovocnou vůni červených bobulí a hroznů s lehkým nádechem vanilky a citronu.
  • Terpeny se prolínají do výrazného, svůdného chuťového zážitku. Nemůžete se nabažit její vůně, kterou sušené pupeny vydávají.

 

  • Genetika : Future #1® x Blackberry Moonrocks®

Hemp-Grinder Anesia Seeds

pssssst ..... I tuhle drtičku můžeš najít v balíčku se semínky Anesie zdarma 

 

více o tomto strainu přímo v seedbance Anesia seeds zde : EPIC BUZZ® - Anesia Seeds

UPOZORNĚNÍ : Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 56 dní
Venku: Září
Výška: 1,2 m
Sativa: 30 %
Indica: 70 %
1: 30 %
2: relaxační, uklidňující, kreativní
4: bobule
5: úzkost, chronické bolesti, poruchy spánku, sedativní, nevolnosti
6: indoor 500g, outdoor 250g
USA genetika: ANO
Značka: Anesia Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anesia Seeds je semenná banka, která se specializuje na vývoj vysoce účinných a produktivních odrůd konopí. Díky letům výzkumu, pokročilým chovatelským programům a úsilí mohou být hrdí na svou širokou škálu unikátních genetik rostlin s extrémně vysokým obsahem  THC. Klade důraz na výzkum a vývoj, využívá moderní technologie a tradiční šlechtitelské techniky

Anesia Seeds se etablovala jako jedna z předních semenných bank na trhu díky svému důrazu na kvalitu, inovace a výzkum. Jejich odrůdy jsou ceněny pro svou sílu, jedinečné aroma a léčebné vlastnosti. Anesia Seeds získala mnoho ocenění na mezinárodních konopných soutěžích díky své výjimečné genetice a kvalitě produktů. Například jejich odrůda Future #1 byla několikrát oceněna.

Anesia Seeds se stala uznávanou semennou bankou díky svým inovativním křížencům a výjimečným chutím. Jejich genetika je oblíbená po celém světě 🌿