SAMONAKVÉTACÍ - AUTO

Autoflowering neboli samonakvétací nebo AUTO semena konopí, automaty semínka jak se jim různě říká, nesou v sobě tajemství rychlého kvetení, kdy začnou kvést sami od sebe po 2-4 týdnech růstu. To umožnuje bleskový pohled do světa konopí bez zdlouhavého čekání na denní světlo - photoperiodu. Rostou bez ohledu na délku noci nebo ročního období. Jsou menšího vzrůstu a skrývají tajemství, která přináší spojení rychlosti a jedinečnosti genetiky. 

Každá odrůda představuje příběh genetického dědictví, které přináší různorodé vlastnictví. Mezi nejlepšími autoflower semeny marihuany najdete jen feminizované druhy tedy samice konopí.

nejlepší samonakvétací semínka konopí ?  Tady je jen několik těch nejvíce oceněných genetik v různých soutěžích.

 

Jako absolutní nejprodávanější  jedničkou je Magnum Auto od Budhha seeds ( včetně celé banky, kteří  jako první přišli s autoflowering odrůdami )a dále pak klasiky Sweet Skunk od Sweet seeds i ve FAST verzi nebo Afgan Skunk od Advanced seeds, Ak 420 Auto nebo BCN od Seedstockers

Velkou novinkou roku 2023 je vítěz prvního amerického Autoflower Cup 2023, kterým se stal Fast buds a obsadil tak hnedněkolik ocenění 1. místo - Strawberry Gorilla Auto Nejlepší Sativa 2. místo - Gorilla Punch Auto za Nejlepší Sativa1. místo - Banana Purple Punch Auto za Nejlepší Indica

Autoflowering genetika je mistrovstvím v jednoduchosti - minimalizuje námahu, zatímco generuje fascinující charakteristiky konopí.

Je potřeba myslet na to, že semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce. 

63 položek celkem

Cena

1301100
11301100

Značky

(Ks) Feminized

CBD

CBDV

CBG

CBN

Doba květu

Indica

Sativa

THC

Venku

Vítěz Cannabis Cup

Výška

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 63
Mango Cream AUTO | Exotic Seeds ((Ks) Feminized 10)
5690/1
auto bcn critical xxl 600x600
11536/1
White Widow AUTO | Seedstockers ((Ks) Feminized 1)
10998/1
gel
10935/1
bcn power plant
10764/1
ak auto
10746/1
Ak AUTO | Female Seeds
od 465,75 Kč
5822/4
Gelato AUTO | Female Seeds
od 513,36 Kč
5816/4
Kush AUTO | Female Seeds
od 416,07 Kč
5813/4
Skunk 47 AUTO | Advanced Seeds ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
4106/3
New York City Diesel AUTO | Advanced Seeds ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
NYC Diesel AUTO | Advanced Seeds
Momentálně nedostupné
od 447,12 Kč
4097/3
Cheesy AUTO | Philosopher Seeds
3971/3
Californian Snow AUTO | Fast Buds
3863/1
Black Lemon AUTO | Exotic Seeds
3568/1
Easy Bud AUTO | Royal Queen Seeds
RQSEBAF-3
Acid AUTO | Paradise Seeds
od 571,32 Kč
PSAAF-3
Big Devil #2 AUTO | Sweet Seeds
Semena navíc
Big Devil #2 AUTO | Sweet Seeds
Momentálně nedostupné
od 571,32 Kč
SWSBD2A-F3

nejpopulárnějšími samonakvétacími konopnými odrůdami jsou :

 

🚗 Lowryder 🍁 Kush 🌫️ Haze 🔮 Afghan 🍪 Cookies 🍇 Blueberry 💜 Purple 🍌

Banana 🍦 Gelato 🦨 Skunk 🧀 Cheese 

 

 Indika nebo Sativa ?

Všechna feminizovaná konopná semínka lze rozdělit na dva poddruhy - indika a sativa. Nicméně tyto dvě kategorie nejsou dostatečné k popsání celé charakteristiky jednotlivých odrůd, protože ta je ovlivněna terpenovými profily a kanabinoidy ( Dvěma hlavními kanabinoidy jsou delta-9-tetrahydrokanabinol (THC) a kanabidiol(CBD)

 konopné poddruhy mají jedinečné vlastnosti, jako je tvar listů, velikost rostliny a doba kvetení   

Konopí seté (Cannabis sativa)

jsou obvykle menší a mají keřovitou strukturu se širšími listy. Obvykle mají kratší dobu kvetení než sativy a jsou tak vhodnější do chladnějších podnebí.

Konopí indické (Cannabis indica

jsou vysoké s delšími větvemi a užšími listy. Obvykle mají delší dobu kvetení než indiky a nejvíce se jim daří ve slunečném a teplém podnebí.

Cannabis ruderalis (konopí rumištní)

se začalo více hovořit až před zhruba deseti lety v souvislosti s rostoucí popularitou samonakvétacích (autoflowering) odrůd. Hlavní odlišností konopí rumištního od hlavních dvou druhů je však doba, kdy rostlina začne kvést. Ta se totiž odvíjí od stáří rostliny, nikoli od fotoperiody, jak je tomu u indik i sativ. 

 

 

 

 

 

 

 

 Semena marihuany automat, Semena marihuany automaty, Semena marihuany auto, Semena marihuany autoflower, Semena marihuany celoroční, Semena marihuany outdoor, Semena marihuany CBD, Semena marihuany levně, Semena marihuany AK47, Semena marihuany feminizovaná, Semena marihuany indoor, Semena marihuany kvalitní, lacne semena marihuany, najlacnejsi semena marihuany, nejvynosnejsi semena marihuany, levná semena marihuany, regulerní, semena marihuany, semena marihuany seeds, samonakvetací semena marihuany, semena marihuany sk, samokvetoucí semena marihuany, semena marihuany bez registrace,