SAMONAKVÉTACÍ - AUTO

Autoflowering neboli samonakvétací nebo AUTO semena konopí, automaty semínka jak se jim různě říká, nesou v sobě tajemství rychlého kvetení, kdy začnou kvést sami od sebe po 2-4 týdnech růstu. To umožnuje bleskový pohled do světa konopí bez zdlouhavého čekání na denní světlo - photoperiodu. Rostou bez ohledu na délku noci nebo ročního období. Jsou menšího vzrůstu a skrývají tajemství, která přináší spojení rychlosti a jedinečnosti genetiky. 

Každá odrůda představuje příběh genetického dědictví, které přináší různorodé vlastnictví. Tady je jen několik těch nejvíce oceněných genetik v různých soutěžích. 

Amnesia Haze Auto od Royal Queen Seeds, Blueberry Auto od Dutch Passion, Gorilla Glue Auto od FastBuds, L.S.D.  Auto od Barney's Farm, Green Crack Auto od Seedsman, Northern Lights Auto od Sensi Seeds, Auto Cinderella Jack od Dutch Passion, Auto Jack Herer od Green House Seeds, Auto Mazar od Dutch Passion,

Jako absolutní nejprodávanější  jedničkou je Magnum Auto od Budhha seeds ( včetně celé banky, kteří  jako první přišli s autoflowering odrůdami )a dále pak klasiky Sweet Skunk od Sweet seeds i ve FAST verzi nebo Afgan Skunk od Advanced seeds, Ak 420 Auto nebo BCN od Seedstockers

Autoflowering genetika je mistrovstvím v jednoduchosti - minimalizuje námahu, zatímco generuje fascinující charakteristiky konopí.

Je potřeba myslet na to, že semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce. 

35 položek celkem

Cena

146918
1146918

Značky

(Ks) Feminized

CBD

CBDV

CBG

CBN

Doba květu

Indica

Sativa

THC

Venku

vítěz Cannabis Cup

Výška

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 35
gel
10935/1
Dos Si Dos AUTO™ | Barneys Farm ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
9276/1
Jack Herer AUTO | Advanced Seeds ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
Akce
4094/3 -
Bloody Skunk AUTO | Sweet Seeds
Akce
SWSBSA-3
Gorilla Glue AUTO | Seedstockers ((Ks) Feminized 1)
10956/1
Dosidos AUTO | Kannabia Seeds
Akce
10036/1
Original AUTO Skunk | Fast Buds
5765/1
(kopie)
3914/1
LSD 25 AUTO | Fast Buds
od 311,60 Kč
3887/1
Fastberry AUTO | Fast Buds
od 254,60 Kč
3869/1
Mamba Negra AUTO | Blimburn Seeds
BBMNAF-3
Kabrales AUTO | Blimburn Seeds
BBKAF-3
Sweety AUTO | Blimburn Seeds
BBSAF-3
Cream AUTO | Blimburn Seeds
BBCAF-3
White Widow® AUTO CBD | Dutch Passion
DPNCAWWF-3
Killer Kush AUTO | Sweet Seeds
Akce
SWSKKA-F3

nejpopulárnějšími samonakvétacími konopnými odrůdami jsou :

 

🚗 Lowryder 🍁 Kush 🌫️ Haze 🔮 Afghan 🍪 Cookies 🍇 Blueberry 💜 Purple 🍌 Banana 🍦 Gelato 🦨 Skunk 🧀 Cheese 

 

 

 

Indika nebo Sativa ?

Všechna feminizovaná konopná semínka lze rozdělit na dva poddruhy - indika a sativa. Nicméně tyto dvě kategorie nejsou dostatečné k popsání celé charakteristiky jednotlivých odrůd, protože ta je ovlivněna terpenovými profily a kanabinoidy ( Dvěma hlavními kanabinoidy jsou delta-9-tetrahydrokanabinol (THC) a kanabidiol(CBD)

 konopné poddruhy mají jedinečné vlastnosti, jako je tvar listů, velikost rostliny a doba kvetení   

Konopí seté (Cannabis sativa)

jsou obvykle menší a mají keřovitou strukturu se širšími listy. Obvykle mají kratší dobu kvetení než sativy a jsou tak vhodnější do chladnějších podnebí.

Konopí indické (Cannabis indica

jsou vysoké s delšími větvemi a užšími listy. Obvykle mají delší dobu kvetení než indiky a nejvíce se jim daří ve slunečném a teplém podnebí.

Cannabis ruderalis (konopí rumištní)

se začalo více hovořit až před zhruba deseti lety v souvislosti s rostoucí popularitou samonakvétacích (autoflowering) odrůd. Hlavní odlišností konopí rumištního od hlavních dvou druhů je však doba, kdy rostlina začne kvést. Ta se totiž odvíjí od stáří rostliny, nikoli od fotoperiody, jak je tomu u indik i sativ.