Purple Bud Automatic - White Label | Sensi Seeds

Akce
1 hodnocení
Značka: SENSI SEEDS
704 Kč –10 %
Purple Bud Automatic - White Label | Sensi Seeds ((Ks) Feminized 5 + 1 Zdarma)
704 Kč –10 % 633,60 Kč 550,95 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purple Bud Automatic je feminizovaný, samokvetoucí konopný kmen. Tato snadno pěstitelná odrůda je 75% indica a 25% sativa a rostliny často během kvetení obracejí širokou škálu purpurů. Purple Bud Automatic funguje dobře uvnitř i vně, a dokonce roste v chladnějším podnebí. Účinek je silný: uvolňující, přesto mozkový a povznášející.

  • Genotyp : Indica 75% x Sativa 25%

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 55 dní
Výška: 1,1 m

Sensi Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SensiSensi Seeds patří mezi největší semenné banky na světě. Zakladatel, holanďan Ben Dronkerszačal s pěstováním konopí už v 70. letech minulého století. Od začátku si budoval sbírku semen všemožných odrůd, které se k němu dostaly. Potom během následujících let se věnoval studiu botaniky a agronomie a došel k závěru, že genotyp většiny plodin je tím skutečně důležitým, důležitějším než pěstební metodika. Během 70. a 80. let cestoval po světě, aby našel ty nejlepší genetiky, které uvedli na trh začátkem 90. let. Procestoval tak střední Asii, Himaláje, Indii, jihovýchodní Asii a dále jih.

Sensi Seeeds