VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

EPIC BUZZ® | Anesia Seeds

Nově přidáno
Neohodnoceno
Značka: ANESIA SEEDS
1 000 Kč 1 499 Kč 2 700 Kč od 1 000 Kč –10 % –15 % –20 % až –20 %
EPIC BUZZ® | Anesia Seeds
1 000 Kč 1 499 Kč 2 700 Kč od 1 000 Kč –10 % –15 % –20 % až –20 % 900 Kč 1 274,15 Kč 2 160 Kč od 900 Kč
Zvolte variantu
Varianta

 

EPIC BUZZ | Anesia Seeds

Feminizované semínka této indiky od geniální seedbanky Anesia Seeds známou pro svoji specializaci na prémiové americké odrůdy, velmi silné a originální genetiky. 

  • Indika : 70%
  • Sativa : 30%
  • Genetika : FUTURE #1 x BLACKBERRY MOONROCKS
  • Feminizované semena

                                               

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

EPIC BUZZ | Anesia Seeds

S radostí v našem katalogu na semenacannabis.cz v našem shopu na semínka můžeme přivítat feminizované semena marihuany EPIC BUZZ od inovativních a velmi odlišných Anesia Seeds 

Co by se stalo, kdybychom zkřížili dvě z našich nejsilnějších a nejaromatičtějších odrůd? Dvě odrůdy, které se rychle staly hvězdami konopného nebe, potěší tolik fanoušků po celém světě a učiní zdánlivě nemožné možným

Tuto otázku jsme si nejen položili, ale samozřejmě jsme ji uvedli do praxe. Z velkého množství nejsilnější a nejaromatičtější odrůdy Future #1 jsme vybrali silnou samičí rostlinu (s vysokým obsahem THC 37,8 %) s vynikajícím aroma a zkřížili ji s krásnou a obzvláště silnou samčí odrůdou Blackberry Moonrocks. Výsledné rostliny byly vybrány na obsah THC, růstové vlastnosti a aroma v dlouhotrvajícím a komplexním procesu selekce.

V našem novém kmeni jsme chtěli zkombinovat masivní a bezkonkurenční Future #1 a typické lahodné aroma Blackberry Moonrocks, abychom vytvořili kmen, který nastavuje nové standardy. Prostřednictvím dalšího zpětného křížení jsme stabilizovali požadované jedinečné genetické vlastnosti tohoto nového kmene a vyvinuli skutečný elitní kmen, který nás nechal v němém úžasu.

Po dlouhém šlechtitelském procesu se konečně zrodil Epic Buzz a kmen dokonce předčil naše očekávání, i když byla od začátku velmi vysoká. Kmen má šíleně silnou sílu produkovanou nepřiměřeně vysokým obsahem THC až 36,5%. To z něj dělá jednu z nejsilnějších odrůd konopí na světě, a proto by ji měli konzumovat pouze zkušení uživatelé.

  • Tento kmen má tvrdé jako kámen, tlusté palice pokryté nadměrnou vrstvou pryskyřice.
  • Zářivě bílé křišťálové trichomy se na květech třpytí jako diamanty.
  • Mnoho rostlin a jejich květů se ke konci období květu zbarví do tmavě fialové barvy.
  • Rostliny se vyvíjejí ve skutečné krásy s extrémně mrazivým vzhledem a robustními větvemi napěchovanými hustými květními shluky.
  • Kmen roste keřovitě a během fáze růstu a kvetení může být několikrát mírně zbaven listů, aby se zlepšil přísun světla ke květům.

 

Genetika :  FUTURE #1 x BLACKBERRY MOONROCKS

Semena Anesia

 

UPOZORNĚNÍ : Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 60 dní
Výška: 1,0 m, 2,0 m
Sativa: 30 %
Indica: 70 %
1: 36,5 %
2: euforický, relaxační, uvolněný, motivovaný, silný, sedativní
4: ovoce, sladká
5: úzkost, chronické bolesti, bolesti hlavy, stres, porucha příjmu potravy, bolesti kloubů, poruchy spánku, bolesti svalů, revmatické bolesti
Výnos OUTDOOR: outdoor 500g/rostlina
Výnos INDOOR: indoor 900g/m2
USA genetika: ANO
Značka: Anesia Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anesia Seeds je semenná banka, která se specializuje na vývoj vysoce účinných a produktivních odrůd konopí. Díky letům výzkumu, pokročilým chovatelským programům a úsilí mohou být hrdí na svou širokou škálu unikátních genetik rostlin s extrémně vysokým obsahem  THC. Klade důraz na výzkum a vývoj, využívá moderní technologie a tradiční šlechtitelské techniky

Anesia Seeds se etablovala jako jedna z předních semenných bank na trhu díky svému důrazu na kvalitu, inovace a výzkum. Jejich odrůdy jsou ceněny pro svou sílu, jedinečné aroma a léčebné vlastnosti. Anesia Seeds získala mnoho ocenění na mezinárodních konopných soutěžích díky své výjimečné genetice a kvalitě produktů. Například jejich odrůda Future #1 byla několikrát oceněna.

Anesia Seeds se stala uznávanou semennou bankou díky svým inovativním křížencům a výjimečným chutím. Jejich genetika je oblíbená po celém světě 🌿