Puffco

Nejčistší, nejúčinnější a nejchutnější zážitek ze spotřeby bez křivky učení. Inovace vedoucí v oboru, přísně prováděné interně. Žádná lepidla, vlákna nebo chemikálie v dýchacích cestách. Nejuznávanější odpařovače a produkty.

Naše cesta začala v roce 2013, kdy se generální ředitel Roger Volodarsky rozhodl, že chce víc, než by mohl poskytnout průmyslový standard. V reakci na to spojil disciplíny designu, technologie a techniky, aby vytvořil Puffco, s posláním poskytovat nejlepší platformu pro koncentraci spotřeby

Proč se spokojit s tím nejlepším? Koncentráty jsme viděli jako budoucnost spotřeby, protože obsahují přísně ty nejlepší části rostliny. Tento proces selektivní extrakce vám poskytne nejúčinnější, nejchutnější a nejzdravější produkt. Naším posláním bylo vyvinout dokonalou platformu pro spotřebu, aby se uvolnil skutečný potenciál.

Puffco 1

Pokud chcete něco udělat dobře, musíte to udělat sami, takže jsme to udělali jen. Zaměstnali jsme zkušený interní tým konstruktérů a inženýrů, jehož prioritou je umožnit každému uživateli odemknout sílu koncentrátů. Toto ostře kontrastuje s průmyslovou normou fackování loga na cizí produkt pouze za účelem zisku. Vaše spotřební zařízení by nikdy nemělo být navrženo lidmi, kteří nekonzumují jako vy. 

Než jsme dorazili, většina odpařovačů používala vláknité knoty (což vám dává spálenou vatovou chuť), lepidla, která držela misku nebo cívku na místě (což vytvořilo toxický bi-produkt), a / nebo plasty používané ve vzduchové cestě (také vytvářející toxické bi-produkty).

Proč kouřit pero, když můžete kouřit přesně to, co jste se rozhodli vložit dovnitř. V reakci na to jsme vyvinuli čistší, bezpečnější a svižnější průmyslový standard odstraněním všech výše uvedených. Do odpařovacího pera jsme také přidali první ovládací prvky teploty, abyste mohli dále vytáčet své zkušenosti.

Puffco

Cena

25002501
125002501
1 položek celkem
7349 puffco plus puffco
2 500 Kč

První kapesní dabovací vaporizér Puffco Plus na světě. Určen výhradně pro vaporizaci koncentrovaných bylinných extraktů s vyšší hustotou. Revoluční vaporizér Puffco...

7349

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení