DINAFEM

Untitled (2)Historie seedbanky Dinafem, která je v současnosti jednou z největších seedbank na světě, se začala psát na podzim v roce 2002. V této době začal team společnosti Dinafem velice intenzivně pracovat na výzkumu a vývoji konopných semen. Od samého počátku pracoval na stabilitě kmenů a jejich feminizované podobě. První výsledky se datují na konec roku 2003 a to s kmenem Power Kush.

Následující rok byl vyvinut mimo jiné z vlastních kmenů Moby Dick, Critical + a Blue Widow. A tak se počátkem roku 2005 narodila tato vynikající seedbanka, jejíž nabídka je dnes jednou z nejširších na světě. V roce 2010 bylo představeno deset stabilizovaných, vyšlechtěných nových kmenů. Od roku 2009 se také velice usilovně pracovalo na samonakvétacích (autoflowering) odrůdách a v roce 2012 se Dinafem stal naprostým leaderem v nabídce samonakvétacích, autofloweringových odrůd. Světlo světa jako první spatřil Moby Dick Auto , White Widow Auto , Haze Auto , Cheese Auto a další odrůdy na sebe nenechaly dlouho čekat. Dinafem se věnuje jen feminizovaným a samonakvétacím kmenům, zvítězil v mnoha soutěžích po celé Evropě a dobývá svět.

Velice usilovně pracuje na odrůdách s vysokým obsahem CBD a minimálním obsahem THC. A stává se opět leadrem i na tomto relativně novém trhu a v novém odvětví. Od majitelů této společnosti víme, že Dinafem šlechtí a dodává semena zhruba 200 dalším tzv. ''seedbankám''. Mezi tyto ''seedbanky''patří například na našem trhu známá Royal Queen Seeds. Do sbírky tedy rozhodně doporučujeme kupovat originál Dinafem a jejich extra široká nabídka musí uspokojit skutečně každého.

51 položek celkem
Blue Kush | Dinafem
od 610 Kč
Diesel | Dinafem
od 500 Kč
Dinachem | Dinafem
od 660 Kč
Kush N Cheese | Dinafem
Momentálně nedostupné
od 510 Kč
Og Kush | Dinafem
od 610 Kč
Strawberry Amneisa | Dinafem
Momentálně nedostupné
od 610 Kč

Stránka 1 z 1 - 51 položek celkem