VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Zkitzz | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Skladem
Varianta

Zkitzz | Ganja Farmer Seeds

Feminizovné semínka marihuany dominantní indiky od značky GANJA FARMEM SEEDS pro které jsou semínka symbolické spojení s půdou a přírodou

  • Indika : 70%
  • Sativa : 30%
  • Genetika : Grape Ape x Zkittlez
  • Typ : Feminizované


Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Purple OG Punch | Ganja Farmer Seeds

S radostí Vám představujeme feminizované semínka marihuany od Ganja Farmer Seeds v našem katalogu feminizovaných semen konopí a marihuany na semenacannabis.cz.  Další americká genetika tvoří Ganja Farmer Seeds! Zkitzz je fantastická kombinace vytříbené kvality a vynikajících vlastností, které dodají vaší sbírce zvláštní hodnotu

 • Indica je patrná ve skromné výšce keře
 • jeho produktivita a krátká doba kvetení jsou však ohromující!
 • Dává neuvěřitelné množství obrovských pupenůTy jsou pokryty silnou vrstvou lepivé pryskyřice.
 • Vůně kterou Zkittz vydáváje intenzivní. Připomíná čerstvéšťavnaté ovoce a sladké bonbóny
 • Zkittz  vzhled díky svým fialovým listům a lipovým pupenům pokrytým oranžovými chloupky.

Tato feminizovaná semena nejvyšší kvality pomáhají zachovat ty nejcennější vlastnosti, které člověk může mít ve své sbírce semenZkustetoGanja Farmer Seeds  

Zkitzz je vynikající feminizovaná odrůda, která se přiklání k dominanci Indica. Tento kmen je výsledkem křížení odrůdy Grape Ape se slavně sladkým Zkittlezem. 

 • Zkitzz kombinuje robustní, ovocnou genetiku Grape Ape s bonbónovou sladkostí Zkittlez. Výsledný kmen je ze 70 % Indica a 30 % Sativa,
 • Jako světločivná odrůda přechází Zkitzz z vegetativního růstu do kvetení na základě změn světelných cyklů.
 • Jeho fáze kvetení je poměrně krátká, pohybuje se od 7 do 8 týdnů

 

 Genetika : Grape Ape x Zkittlez

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 60 dní
Sativa: 30 %
Indica: 70 %
CBD: 0,2 %
1: 23 %
2: relaxační, uvolněný, kreativní, šťastná, stimulující
4: ovoce, sladká, citrusová
5: uvolňuje svaly, deprese, porucha příjmu potravy, poruchy spánku
7: extrakce
Výnos OUTDOOR: outdoor 750g/rostlina
Výnos INDOOR: indoor 650g/m2
USA genetika: ANO
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!