White Diesel Haze AUTO - White Label | Sensi Seeds

1 hodnocení
Značka: SENSI SEEDS
1 040 Kč –15 %
White Diesel Haze AUTO - White Label | Sensi Seeds ((Ks) Feminized 5 + 1 Zdarma)
1 040 Kč –15 % 884 Kč 768,70 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento kmen konopí je 80% indica. Jeho pupeny jsou husté a limetkově zelené. Hodně z růstu květu se vyskytuje na centrální cola. Techniky, jako je ořezávání nebo polevování, nejsou v tomto případě vhodné, protože kmeny samovznícení nemají dostatečně dlouhý vegetační cyklus, aby se tyto metody mohly projevit.

  • Genotyp : Indica 80% x Sativa 20%

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 50 dní
Výška: 1,1 m

Sensi Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SensiSensi Seeds patří mezi největší semenné banky na světě. Zakladatel, holanďan Ben Dronkerszačal s pěstováním konopí už v 70. letech minulého století. Od začátku si budoval sbírku semen všemožných odrůd, které se k němu dostaly. Potom během následujících let se věnoval studiu botaniky a agronomie a došel k závěru, že genotyp většiny plodin je tím skutečně důležitým, důležitějším než pěstební metodika. Během 70. a 80. let cestoval po světě, aby našel ty nejlepší genetiky, které uvedli na trh začátkem 90. let. Procestoval tak střední Asii, Himaláje, Indii, jihovýchodní Asii a dále jih.

Sensi Seeeds