VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

VÝPRODEJ | Purple Punch™ | Barneys Farm

Výprodej
Neohodnoceno
Značka: BARNEYS FARM
335 Kč 839 Kč od 335 Kč –53 % –52 % až –53 %
Purple Punch™ | Barneys Farm ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
335 Kč 839 Kč od 335 Kč –53 % –52 % až –53 % 155 Kč 399 Kč od 155 Kč
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta

Purple Punch™ | Barneys Farm

Feminizované semínka dominantní Indiky v CALI kolekci genetiky západního pobřeží  od světových Barneys Farm známých svou kvalitou a původností konopných semen

 

  • Indika : 90%
  • Sativa : 10%
  • Genetika :  Granddaddy Purple x Larry OG
  • CALI WEED STRAINS kolekce (Co jsou CALI semena ? Cali semena jsou odrůdy konopí, které mají svůj původ v Kalifornii )

CALI WEED STRAINS

 • Semínka v kondici, dobře skladovaná a jsou stará maximálně 3 roky. 
 • Jinde tyto semínka koupíte za běžnou cenu ( i daleko starší bohužel ), u nás si myslíme, že tento rok již mají jít do výprodeje. 
 • Rok 2021 standartní balení

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Purple Punch™ | Barneys Farm

Genetiky od Barneys farm přináší neustále novinky. Ikdyž tomu není tak často jako u ostatních výrobců i tak je jich dostatek. Poslední dobou v prodeji feminizovaných semínek marihuany a nejen to také samonakvétací autoflovery a fasty semínka jsou velmi v oblibě Cali produkty. 

Semena Purple Puch od Barney’s Farm jsou jedním z příkladů. Barney’s Farm vám přináší inspirující genetiky z celého světa, tentokrát ze západního pobřeží USA přichází Purple Punch™. Díky spojení převážně indikových rodičů Larry OG X Granddaddy Purple vznikl opravdu zajímavý kříž.

Kmen Purple Punch - Barney's Farm vám i nadále přináší úchvatnou genetiku z celého světa s další silou kmene Purple Punch ze západního pobřeží USA. Jemné spojení jejích dominantních rodičů Indica Larry OG x Granddaddy Purple poskytlo skutečný lákavý klenot.

 •  vůně pečeného jablečného koláče s hřebíčkem glazovaným karamelizovanými borůvkami a třešněmi
 •  Očekávejte krátkou podsaditou rostlinu s mnoha úžasnými větvemi plnými trichomů s vysokým výnosem, ze kterých kape pryskyřice
 • Tato rostlina má vážný problém s genetickými steroidy!! Vykvete za 50-60 dní, venku vyroste do výšky 1,5 m 

Genetika : Granddaddy Purple X Larry OG

 

více informací u výrobce semen marihuany zde : Purple Punch Weed Strain | BARNEYS FARM

 

Barneys Farm Semena Konopí 

 

Je Purple Punch Indica nebo Sativa?

Kmen Purple Punch od Barneys Farm je 10% Sativa 90% Indica. 

Jaký je nejlepší způsob skladování semen kmene Purple Punch?

Pro správné skladování semínek Purple Punch se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě ideálně v lednici se správným označením a datováním, aby nedošlo k jejich zmrznutí.

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 55 dní
Venku: Září
Výška: 1,8 m
Sativa: 10%
Indica: 90 %
CBD: 0,7 %
1: 25 %
2: relaxační, uvolněný
4: ovoce
6: outdoor 2000g, indoor 800g
Vítěz Cannabis Cup: ANO
Značka: BARNEYS FARM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bylo to na konci osmdesátých let minulého století a vysoko na vrcholu Himálaje, těžký sníh se řítil dolů z nebe, malá skupina chovatelů začala křížit kmeny marihuany pečlivě vybrané ze všech koutů Blízkého východu a Asie.  Po období úspěšného pěstování v Asii se Derry v roce 1992 vrátil do Amsterdamu se svými nově vytvořenými semeny konopí a převzal kormidlo v Barney's Coffee Shop. 

 Jedinečná povaha počátků společnosti, jako je Barney's Farm, jen zvyšuje její již tak velkou popularitu. Vítěz nesčetných cen a nikdy nekončící touhy produkovat „nové a vzrušující“ kmeny konopí, není divu, že po výtvorech Barney's Farm existuje mezinárodní poptávka.

Pyšní řadou oceněných odrůd, které získaly uznání a prestižní ocenění na různých soutěžích a výstavách. Mezi nejznámější a nejoblíbenější oceněné odrůdy patří G13 Haze,Cannabis Cup 2006.Liberty Haze Cannabis Cup 2011.Amnesia Haze  Cannabis Cup  2004, 2006 a 2012.Cookies Kush: "Best Coffeeshop Strain" na High Times Cannabis Cup e 2014.Pineapple Chunk: Cannabis Cup 2009.Tangerine Dream:Ocenění Cannabis Cup 2010.Critical Kush:Ocenění "Best Indica" na High Times Cannabis Cup v roce 2011, ze které se hned stala legenda. Všechny i v AUTOFLOWERING verzích.

Zajímavostí o značce Barney's Farm je, že byla založena a je stále provozována manželským párem, který je známý svou vášní pro konopí a šlechtění odrůd. .