VÝPRODEJ | Kush Mintz™ | Barneys Farm

Výprodej
Neohodnoceno
Značka: BARNEYS FARM
1 317 Kč –53 %
VÝPRODEJ | Kush Mintz™ | Barneys Farm
1 317 Kč –53 % 611 Kč
Skladem
Varianta

Kush Mintz™ | Barneys Farm

Feminizovné semínka této indiky od samotných velkých Barneys Farm známých svou kvalitou a původností konopných semen, jednou z nejznámějších značek dneška. 

  • Indika : 70%
  • Sativa : 30%
  • Genetika : Critical Kush x Mintz

Barneys Farm Semena Konopí

 • Semínka v kondici, dobře skladovaná a jsou stará maximálně 3 roky. 
 • Jinde tyto semínka koupíte za běžnou cenu ( i daleko starší bohužel ), u nás si myslíme, že tento rok již mají jít do výprodeje. 
 • Rok 3/2022 standartní balení

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Kush Mintz™ | Barneys Farm

S radostí máme v katalogu feminizovaných semínek marihuany tento třícestný  strain s dominancí indiky od Barney's Farm - společnost specializovaná na šlechtění a distribuci vysoce kvalitních konopných semen. Během našeho výběrového procesu na Biscotti Mintz jsme představili kritický fenotyp Kush, který vykazoval neobvyklou charakteristiku 30% sativy. To v kombinaci s naší mátou Mintz přineslo na stůl něco velmi vzrušujícího, 70% dominující indiku, zcela jedinečnou rostlinu s úžasnými vlastnostmi. 

 • Kmen Kush Mintz se silnou linií Himalayan OG Kush je extrémně energická, silná indika nyní s 30% zvýšením stativu.
 • Exploze infuze Critical lineage přináší obrovské výnosy uvnitř i venku s venkovními výškami dosahujícími 2 m, super silné a robustní s neuvěřitelnými výrobními schopnostmi. 

Mintz nepřekvapivě dále zvýrazňuje ty slavné zemité vůně borovice a sladkých citrusů Kush s tóny kávy a jemnými tóny mátových sušenek! Kmen Kush Mintz je extrémně pryskyřičný, na dotek lepkavý se silnou vrstvou trichomů, která pokrývá známou světle zelenou barvu s občasnými tmavě zelenými a fialovými kontrastními vějířovitými listy, které vyčnívají z husté struktury květu.

Genetika : Gorilla Glue x Gelato x BF Super Auto #1

 

Je Kush Mintz Indica nebo Sativa?

Kmen Kush Mintz od Barneys Farm je 30% Sativa 70% Indica. 

Jaký je nejlepší způsob skladování semen kmene Kush Mintz?

Pro správné skladování semen Kush Mintz se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě, ideálně v lednici se správným označením a datováním, aby nedošlo k jejich zmrznutí.

 

Barney´s Farm Runtz Muffin 3ks

 

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 60 dní
Venku: Říjen
Výška: 2,0 m
Sativa: 30 %
Indica: 70 %
CBD: 0,2 %
1: 21 %
2: uvolněný, šťastná, povznášející
4: zemitá, dřevo, káva
6: indoor 700G, outdoor 1500g
Značka: BARNEYS FARM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bylo to na konci osmdesátých let minulého století a vysoko na vrcholu Himálaje, těžký sníh se řítil dolů z nebe, malá skupina chovatelů začala křížit kmeny marihuany pečlivě vybrané ze všech koutů Blízkého východu a Asie.  Po období úspěšného pěstování v Asii se Derry v roce 1992 vrátil do Amsterdamu se svými nově vytvořenými semeny konopí a převzal kormidlo v Barney's Coffee Shop. 

 Jedinečná povaha počátků společnosti, jako je Barney's Farm, jen zvyšuje její již tak velkou popularitu. Vítěz nesčetných cen a nikdy nekončící touhy produkovat „nové a vzrušující“ kmeny konopí, není divu, že po výtvorech Barney's Farm existuje mezinárodní poptávka.

Pyšní řadou oceněných odrůd, které získaly uznání a prestižní ocenění na různých soutěžích a výstavách. Mezi nejznámější a nejoblíbenější oceněné odrůdy patří G13 Haze,Cannabis Cup 2006.Liberty Haze Cannabis Cup 2011.Amnesia Haze  Cannabis Cup  2004, 2006 a 2012.Cookies Kush: "Best Coffeeshop Strain" na High Times Cannabis Cup e 2014.Pineapple Chunk: Cannabis Cup 2009.Tangerine Dream:Ocenění Cannabis Cup 2010.Critical Kush:Ocenění "Best Indica" na High Times Cannabis Cup v roce 2011, ze které se hned stala legenda. Všechny i v AUTOFLOWERING verzích.

Zajímavostí o značce Barney's Farm je, že byla založena a je stále provozována manželským párem, který je známý svou vášní pro konopí a šlechtění odrůd. .