Sweet Mix Auto® | Sweet Seeds

Tip
5 hodnocení
Značka: SWEET SEEDS
934 Kč –9 %
Sweet Mix Auto® | Sweet Seeds ((Ks) Feminized 10)
934 Kč –9 % 840,60 Kč 730,95 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V balení Sweet Mix Auto naleznete spoustu různých odrůd od Cream Mandarine Auto® (SWS29), až po nejnovější vyvinuté odrůdy ve Sweet Seeds®. Všechna semena jsou vložena do jedné tuby.

  • Genetika : Mix genetik

Doplňkové parametry

Kategorie: MIX ODRŮD
Genotyp: Indica / Sativa / Ruderalis

Sweet Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sweet Seeds

Sweet Seeds byla založena v roce 2005 ve Španělsku. Tato seedbanka má velice širokou nabídku feminizovaných semen a patří k leadrům na poli samonakvétacích odrůd. Každý rok uvede na trh jeden až dva kmeny feminizovaných strainů a například v roce 2012 vypustila pět nových samonakvétacích odrůd. Je to mezi našimi zákazníky velmi oblíbena seedbanka pro svou pestrost nabídky. Od roku 2016 dodává na trh také semena s vysokým obsahem CBD. Od roku 2015, tedy desátých narozenin prodává balení 3+1 a 5+2, kde bonusová semena jsou stejného druhu a součástí balení. Dále také u některých veleúspěšných odrůd dodává balení s 25 a 100ks. Cena těchto balení je víc než příznivá.

sweet seeds