SHORT RIDER AUTO | Nirvana Seeds

1 hodnocení
Značka: NIRVANA SEEDS
724,50 Kč –10 %
short rider nirvana seeds
724,50 Kč –10 % 652,05 Kč
Skladem
Varianta

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce.

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Nirvana Short Rider je hybrid naší ukončované marihuana kmeny Top 44 a Early Special. Top 44 dlouho obchodní oblíbený díky svým neomezeným schopnostem za pouhých 44 dnech květu. I když FAST Special sám postrádá tuto vlastnost, jeho sibiřské konopí ruderalis genů dát krátké Rider jedinečnou schopnost "autoflower" - na květ nezávisle na světelných cyklech, jako je Lowrider.  Tato semena jsou vhodné pro sběratele konopí s omezeným prostorem nebo kteří prostě chtějí vše brzy. Kvalita konopí je úžasné s ohledem na to, jak málo času až do konce potřebuje.

 

GentetikaHybrid / Asie-střed / Střední Amerika a Karibik / Jižní Amerika / Ruderalis Kmeny

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 45 dní
Výška: 1,0 m
Sativa: 25 %
Indica: 75 %
CBD: 0,3 %
Značka: NIRVANA SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

NIRVANA SEEDS historii lze vysledovat až do konce 80. let. V té době pracoval zakladatel Nirvany Mau v Positronics, legendárním obchodě v Amsterdamu. Právě zde získal znalosti a inspiraci pro zahájení vlastního podnikání s osivem konopí. Roky trávil cestováním, hledáním a sběrem semen marihuany z nejlepších dostupných kmenů. Další roky šly na experimentování, pěstování, křížení a vývoj nových kmenů konopí, z nichž byly pro svůj sortiment prvotřídních hybridů vybrány ty nejlepší. Po uplatnění a rozšíření svých znalostí v řadě známých pěstitelských obchodů v Amsterodamu přišel čas nabídnout světu odborné znalosti, které získal, a vynikající produkty, které vyvinul. V roce 1995 Nirvana oficiálně založil Mau. 

Od svého vzniku jako specialista na konopné semeno se Nirvana rozrostla na inovativní obchodní koncept. Jeho jedinečný a originální sortiment pečlivě vytvořených konopných produktů slouží k rozšíření používání této mimořádné rostliny ještě více než kdy předtím. Při neustálém zlepšování a rozšiřování své nabídky prvotřídních semen konopí. Webový obchod, který prodává výhradně špičková semena a živiny konopí, provozuje malý, ale specializovaný tým vývojářů, programátorů a balíren. Jsme hrdí na náš vynikající zákaznický servis, který je již dlouho jedním z mnoha důvodů, proč zákazníci s námi rádi nakupují znovu a znovu.

Nirvana Shop