VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Purple OG Punch | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Skladem
Varianta

Purple OG Punch | Ganja Farmer Seeds

Feminizovné semínka marihuany dominantní indiky od značky GANJA FARMEM SEEDS pro které jsou semínka symbolické spojení s půdou a přírodou

  • Indika : 80%
  • Sativa : 20%
  • Genetika : Alien Cookies x Hybrid Male (Secret)
  • Typ : Feminizované


Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Purple OG Punch | Ganja Farmer Seeds

S radostí Vám představujeme feminizované semínka marihuany od Ganja Farmer Seeds v našem katalogu feminizovaných semen konopí a marihuany na semenacannabis.cz. Máte rádi purple odrůdy? Dáváte přednost těm s dominancí indiky?

Purple OG Punch od Ganja Farmer Seeds  se k vám bude perfektně hodit! Kříženec genů Purple Punch a Star Killer ta nejlepší kvalitka a vytříbené vlastnosti! Purple OG Punch je poměrně malý a má robustní strukturu.

 • Má obrovskou hlavní palici a několik menších postranních poboček. Produkce obrovských, tlustých pupenů je obrovská!
 • Navíc jsou pokryty lepkavou krystalickou pryskyřicí.
 • Strins vydává krásnou vůni sladkých šátků, sladkostí a koření. Vypadá fialovým nebo dokonce červeným odstínům. 

Tato fotoperiodická semena budou perfektní bez ohledu na to, zda jste vlastníkem kolekce Indoor nebo Outdoor. 

Purple OG Punch je feminizovaný, převážně indikový kmen, který vznikl kombinací genetiky Purple Punch a Star Killer. Genetická výbava Purple OG Punch spojuje uklidňující a chutný Purple Punch se silným Star Killerem, což vede k odrůdě s poměrem 80 % indiky a 20 % sativy. 

 • Tato světločivná odrůda kvete v relativně krátkém období 7-8 týdnů
 • Purple OG Punch dorůstá do střední výšky

 

 Genetika : Purple Punch x Star Killer

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 60 dní
Venku: Říjen
Sativa: 20 %
Indica: 80 %
CBD: 0,5 %
1: 22 %
2: relaxační, uvolněný, uklidňující, uvolněný fyzický
4: ovoce, sladká, citrusová
5: uvolňuje svaly, deprese, porucha příjmu potravy, poruchy spánku
6: indoor 550g, outdoor 600g
7: extrakce
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!