Papaya Zoap F1 Fast Version | Sweet Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
Značka: SWEET SEEDS
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 %
papaya zoap f1 fast semenacannabis
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 % 630 Kč 1 044 Kč od 630 Kč
Zvolte variantu
Varianta

Papaya Zoap F1 Fast Version | Sweet Seeds

FAST F1 rychlekvetoucí semena Značky Sweet seeds USA strain

  • Indika : 60%
  • Sativa : 40%
  • novinka 2024

Logo Sweet Seeds

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Papaya Zoap F1 Fast Version | Sweet Seeds

Jedná se o ultra rychle kvetoucí FAST F1, fotoperiodicky závislou feminizovanou odrůdu. Jedná se o polyhybrid semen marihuany získaný křížením čtyř různých vysoce kvalitních kmenů s americkou genetikou [Bruce Banner Auto® (SWS91) x Papaya] x (Zkittlez x Zoap).

  • Kmen má energický hybridní charakter a vyrůstá na dlouhých bočních větvích se silnými, kompaktními pupeny, které jsou nasáklé aromatickou pryskyřicí. 
  • Poupata se ve fázi kvetení zbarví do tmavě fialové barvy a vydávají hustou, silnou, sladkokyselou vůni se svěžími citrusovými tóny citronů a mandarinek a kyselým podtónem červených bobulí.

 

GENETIKA : Bruce Banner Auto® (SWS91) x Papaya x Zkittlez x Zoap

 

   

 

Více informací u seedbanky Sweetseeds přímo zde : https://sweetseeds.es/en/f1-fast-version-seeds/3259-papaya-zoap-f1-fast-version.html

 

Sweet Seeds®

 

UPOZORNĚNÍ : Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci sběratelského produktu. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: F 1 - FAST
Doba květu: 49 dní
Výška: 1,0 m
Sativa: 60 %
Indica: 40 %
CBD: 0,1 %
1: 25 %
2: relaxační, kreativní, šťastná, stimulující
4: kořeněná, sladká, ovocná, mango
6: indoor 600g, outdoor 600g
Značka: SWEET SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sweet Seeds

Sweet Seeds je fascinujícím příběhem o tom, jak malý rodinný podnik s vášní pro konopí a jeho genetiku se vypracoval na jednu z předních semenných bank na světě.

Spojení bratrů a švagrů, kteří sdíleli lásku k této úžasné rostlině a jejím léčebným vlastnostem, vedlo k vytvoření nezapomenutelných odrůd s vynikající kvalitou a účinností.  Sweet Seeds seedbanka má velice širokou nabídku feminizovaných semen a patří k leadrům na poli samonakvétacích odrůd. Je to mezi našimi zákazníky velmi oblíbena seedbanka pro svou pestrost nabídky včetně CBD odrůd.

K výročí založení dodávají balení 3+1 a 5+2, kde bonusová semena jsou stejného druhu a součástí balení. Dále také u některých veleúspěšných odrůd dodává balení s 25 a 100ks. Cena těchto balení je víc než příznivá.

sweet seeds

Jednou z nejúspěšnějších semenných bank na světě, Sweet Seeds, obdržela mnoho prestižních ocenění za své kvalitní odrůdy konopí.

Některé z jejich oceněných odrůd jsou Green Poison - 1. místo Spannabis Champions Cup 2011, Cream Caramel - 1. místo v kategorii Indoor na III. Canarian Cannabis Cup 2011, S.A.D. Sweet Afgani Delicious - 1. místo v kategorii Indoor na Spannabis Champions Cup 2013, Sweet Cheese - 1. místo v kategorii Indoor na V. Copa THC Valencia 2013, Jack 47 - 2. místo v kategorii Outdoor na VI. Copa THC Valencia 2014, Sweet Skunk - 2. místo v kategorii Indoor na XIII. Copa de la Marihuana San Canuto 2016, Black Jack - 1. místo v kategorii Outdoor na XV. Copa de la Marihuana San Canuto 2019. Je však důležité si uvědomit, že Sweet Seeds nabízí širokou paletu odrůd konopí, a každá z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti a úspěchy

Pravidelně aktualizuje new strains. Nejen na nové odrůdy použijte filtry !