Northern Lights - White Label | Sensi Seeds

Akce
1 hodnocení
Značka: SENSI SEEDS
1 695 Kč –15 %
Northern Lights - White Label | Sensi Seeds ((Ks) Feminized 5 + 1 Zdarma)
1 695 Kč –15 % 1 440,75 Kč 1 252,82 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polární záře Feminizovaná semena konopí jsou 90% indica a 10% sativa. Rostliny, které produkují, se obvykle vyznačují postavou; kompaktní, huňatý a listnatý. Indikační dominanci lze také detekovat ve výšce. Díky tomu, že genetika byla zpětně překřížena s původní afghánskou rostlinou, je kmen rychle květný a produkuje velké množství pryskyřičných pupenů.

  • IN : 60 dní

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Venku: Září
Výška: 1,9 m

Sensi Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SensiSensi Seeds patří mezi největší semenné banky na světě. Zakladatel, holanďan Ben Dronkerszačal s pěstováním konopí už v 70. letech minulého století. Od začátku si budoval sbírku semen všemožných odrůd, které se k němu dostaly. Potom během následujících let se věnoval studiu botaniky a agronomie a došel k závěru, že genotyp většiny plodin je tím skutečně důležitým, důležitějším než pěstební metodika. Během 70. a 80. let cestoval po světě, aby našel ty nejlepší genetiky, které uvedli na trh začátkem 90. let. Procestoval tak střední Asii, Himaláje, Indii, jihovýchodní Asii a dále jih.

Sensi Seeeds