Lemon Juice Express AUTO | Humboldt Seed Organisation

1 hodnocení
564 Kč 893 Kč od 564 Kč –10 %
Lemon Juice Express AUTO | Humboldt Seed Organisation ((Ks) Feminized 3)
564 Kč 893 Kč od 564 Kč –10 % 507,60 Kč 803,70 Kč od 507,60 Kč 441,39 Kč bez DPH 698,87 Kč bez DPH od 441,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Humboldt Seed Organisation Lemon Juice Express je samokvetoucí 100 % feminizovaná odrůda. Lemon Juice Espress roste a vykvétá velmi rychle. Dorůstá výšky okolo 140 cm. Za 70 dní po zasetí je připravená ke sklizni.  

  • Genetika : Jack Herer x Haze Auto
  • Genotyp : Indica 80% x Sativa 20% 

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 70 dní
Výška: 1,4 m

Humboldt Seed Organisation

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

HSO 2

Sklizňové festivaly v Humboldt Valey ukazují, že region se stal epicentrem alternativního životního stylu v U.S.A. a produkuje se zde nejkvalitnější konopí v U.S.A. Oblast Humboldt je skutečnou a nefalšovanou Meccou genetiky na celém světě. V konečném důsledku je zde největší počet pěstitelů a jsou možná největší pěstitelskou a šlechtitelskou komunitou na světě. To je důvod, proč je Humbolt tak důležitý. Humboldt Seed Organization nabízí super speciální genetiku z Californie celému zbytku světa, jenž přenáší hodnotu této alternativní komunity, která je postavena na spolupráci, rovnosti, respektu k životnímu prostředí, lidskosti, různorodosti a je 100% BIO. To vše za použití vyspělých technologií. Semena od seedbanky Humboldt Seed Organization jsou opravdovým klenotem do Vaší sbírky. Nákupem Humboldt Seeds získáte skutečnou, prapůvodní, originální genetiku, ze které vzešlo mnoho a mnoho odrůd od všech dalších a kvalitních seedbank z celého světa. Semena Humboldt Seed jsou i velice originálně a stylově balena. Semena jsou uložena ve skleněné zkumavce. A tato zkumavka je vložena do dřevěného špalíčku, destičky, s vypáleným názvem odrůdy. Tento špalíček je pochopitelně ze Sekvoje. Prostě nádhera, krása a paráda v každém směru.

HSO