Killer Kush FAST F1 | Sweet Seeds

Semena navíc
13 hodnocení
Značka: SWEET SEEDS
634,80 Kč 1 053,40 Kč od 634,80 Kč –10 %
Killer Kush FAST F1 | Sweet Seeds
634,80 Kč 1 053,40 Kč od 634,80 Kč –10 % 571,32 Kč 948,06 Kč od 571,32 Kč
Zvolte variantu
Varianta

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce.

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Feminizovaná a na fotoperiodách závislá verze jednoho z nejslavnějších kmenů ze západního pobřeží USA , vyvinutá kolem roku 1994 v Sunset Beach v Jižní Kalifornii, Ocean Grow Kush, známější jako OG Kush. ultra rychlým kvetením je naše Killer Kush F1 Fast Version® (SWS52) výsledným hybridem z křížení mezi vybranými 3Rd Generační samonakvétací genetická linie přiklánějící se na stranu indiky a elitní klon OG Kush.

  • Genetika : OG Kush x Cream Caramel Auto®

 

    

 

Ceny

2Nd Cena - Outdoor - III Biomenorcannabis - Menorca - 2017
3Rd Cena - Nejlepší Indica - VI Copa Cannábica Expogrow - Irún - 2017

 

více info o této americké řadě vítězné genetiky konopí zde : Killer Kush F1 rychlá verze® (sweetseeds.es)

Doplňkové parametry

Kategorie: F 1 - FAST
Doba květu: 50 dní
Venku: Září
Výška: 1,5 m
Sativa: 20 %
Indica: 80 %
CBD: 0,1 %
Vítěz Cannabis Cup: ANO
Značka: SWEET SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sweet Seeds

Sweet Seeds je fascinujícím příběhem o tom, jak malý rodinný podnik s vášní pro konopí a jeho genetiku se vypracoval na jednu z předních semenných bank na světě.

Spojení bratrů a švagrů, kteří sdíleli lásku k této úžasné rostlině a jejím léčebným vlastnostem, vedlo k vytvoření nezapomenutelných odrůd s vynikající kvalitou a účinností.  Sweet Seeds seedbanka má velice širokou nabídku feminizovaných semen a patří k leadrům na poli samonakvétacích odrůd. Je to mezi našimi zákazníky velmi oblíbena seedbanka pro svou pestrost nabídky včetně CBD odrůd.

K výročí založení dodávají balení 3+1 a 5+2, kde bonusová semena jsou stejného druhu a součástí balení. Dále také u některých veleúspěšných odrůd dodává balení s 25 a 100ks. Cena těchto balení je víc než příznivá.

sweet seeds

Jednou z nejúspěšnějších semenných bank na světě, Sweet Seeds, obdržela mnoho prestižních ocenění za své kvalitní odrůdy konopí.

Některé z jejich oceněných odrůd jsou Green Poison - 1. místo Spannabis Champions Cup 2011, Cream Caramel - 1. místo v kategorii Indoor na III. Canarian Cannabis Cup 2011, S.A.D. Sweet Afgani Delicious - 1. místo v kategorii Indoor na Spannabis Champions Cup 2013, Sweet Cheese - 1. místo v kategorii Indoor na V. Copa THC Valencia 2013, Jack 47 - 2. místo v kategorii Outdoor na VI. Copa THC Valencia 2014, Sweet Skunk - 2. místo v kategorii Indoor na XIII. Copa de la Marihuana San Canuto 2016, Black Jack - 1. místo v kategorii Outdoor na XV. Copa de la Marihuana San Canuto 2019. Je však důležité si uvědomit, že Sweet Seeds nabízí širokou paletu odrůd konopí, a každá z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti a úspěchy

Pravidelně aktualizuje new strains. Nejen na nové odrůdy použijte filtry !