VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Karel's Dank - Reg. | Super Sativa Seed Club

3 hodnocení
1 512 Kč –15 %
Karel's Dank - Reg. | Super Sativa Seed Club ((KS) Regular 12)
1 512 Kč –15 % 1 285,20 Kč
Skladem
Varianta

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce.

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Karel's Dank® je prvním křížem našeho původního kříže Karla Haze. Z tohoto kříže vyšel úplně nový profil.

  • Genetika : LTxCO9. Karel's Haze x Dank Tree

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 65 dní
Výška: 2,5 m
Sativa: 50 %
Indica: 50 %
CBD: 0,1 %
Značka: SUPER SATIVA SEED CLUB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sam Skunkman - Klub osiv Super Sativa je jednou z prvních semen na světě. V polovině osmdesátých let každý pěstitel znal SSSC. Všechno to začalo, když 'Sam the Skunkman' dal Karlu Schelfhoutovi, jednomu ze zakladatelů SSSC a bývalému squatterovi, původnímu Haze a Skunk # 01 poté, co se přestěhoval z Kalifornie. Karel použil Samovu genetiku k vytvoření některých velmi slavných kmenů, které se později staly Klubem semen Super Sativa.


Nevil - 
Jedinou zárodečnou bankou, která existovala před SSSC, byl od Nevila zvaný „Seedbank“. Seedbank, založená Nevilem Schoenmakerem, byla první mezinárodní provozní seedbank na světě. Nevil spojil 10 původních Haze semen, které obdržel od Sama Skunkmana, se semeny, které shromáždil na lovu kmenů v Afghánistánu, aby zahájil svou slavnou sbírku semen. Seedbank je nejlépe známá pro kmen Nevil's Haze, ale Nevil byl také první, kdo ve své chovatelské práci použil neslavný kmen Ruderalis. Semena, která Karel obdržel od Nevila, se přidala k těm, které obdržel od Sama, se stala prvním chovem a základem klubu Super Sativa Seed Club.

Super Sativa Seeds Club


Nejvyšší časy - 
V letech 1985 až 1987 posunula genetika SSSC hranice šlechtění a růstu po celém světě. Když časopis High Times publikoval úvodní zprávu o nizozemské semenářské bance, prodej explodoval. Za méně než dva roky SSSC prodalo miliony semen v USA, Evropě a Asii. Po dvou velmi úspěšných letech dobrodružství skončilo. Zakladatelé se vydali různými způsoby a většina sbírky semen SSSC se ztratila.


Legendární genetika - 
Plevele nezhynou“ je doslovný překlad nizozemského výrazu „onkruid vergaat niet“. A přesně to se stalo. Po skončení dobrodružství SSSC Karel zachránil jednu velmi důležitou rostlinu, dceru původního Haze a Skunk # 01. Karel držel řízky této vzácné rostliny více než 30 let a pojmenoval ji „Old School Haze“. Zbývající genetika SSSC je věcí legend, dokonce i dnes mnoho odrůd nese DNA z původních semen SSSC. Všechny rostliny s příchutí Haze nebo Skunk mají pravděpodobně prarodiče narozené ze semen SSSC.


Udržujte legendu naživu - 
V 90. letech se Karel a jeho tým zaměřili na genetickou ochranu a chov nových konopných kmenů pro kavárny v Amsterdamu. V té době Karel pracoval na vývoji pokročilých technik pěstování v hale. Díky tomu se stal autoritou v oblasti elitní genetiky, šlechtění a kultivace. Bylo to tentokrát, když se k němu připojil Karelův syn Kees, který pracoval a pěstoval své vlastní rostliny v Barceloně. Jeho produkty jsou velkým úspěchem ve společenských klubech Cannabis, zejména jeho podpisem kmen Karla Haze. Kees představuje novou generaci chovatelů. Pracujte s velkou vášní a ambicí udržet legendu naživu.

SUPER SATIVA