Jet Fuel Mandarine XL AUTO | Sweet Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
1 hodnocení
Značka: SWEET SEEDS
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 %
jet fuel mandarine xl auto semenacannabis
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 % 630 Kč 1 044 Kč od 630 Kč
Zvolte variantu
Varianta

Jet Fuel Mandarine XL AUTO | Sweet Seeds

Samonakvétací feminizované semena Americké genetiky od Sweet seeds USA Family 

  • Indika : 37,8%
  • Sativa : 61,8%
  • Ruderalis : 0,4%
  • NOVINKA 2024
  • Genetika : Jet Fuel (Aspen OG x High Country Diesel) x Cream Mandarine XL Auto® x Orange Apricot Glue XL Auto®

 

Logo Sweet Seeds

 

 

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Jet Fuel Mandarine XL AUTO | Sweet Seeds 

Samonakvétací, feminizovaný balíšek plný konopných semínek  extra velký kmen 6. generace. Je to výsledek křížení vynikajícího klonu Jet Fuel (Aspen OG x High Country Diesel), jednoho z nejoceňovanějších členů rodiny Diesel, a hybridu dvou našich nejaromatičtějších samonakvétacích kmenů, Cream Mandarine XL Auto® x Orange Apricot Glue XL Auto® (SWS55 x SWS103).

  • S robustní, kompaktní strukturou mají rostliny silné větve a husté, vysoce aromatické, pryskyřičné palice, které uvolňují explozi sladkých citrusových vůní prokládaných zemitými vůněmi. Její aroma je fúzí zralých mandarinek a tónů manga, která vytváří jedinečný zážitek.

GENETIKA : Jet Fuel (Aspen OG x High Country Diesel) x Cream Mandarine XL Auto® x Orange Apricot Glue XL Auto®

   

 

Více o tomto kmeni konopí u seedbanky Sweetseeds přímo zde : Jet Fuel Mandarine XL Auto® (sweetseeds.es)

 

Sweet Seeds®

UPOZORNĚNÍ : Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci rostliny.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 63 dní
Výška: 1,0 m
Sativa: 62 %
Indica: 38 %
CBD: 0,1 %
1: 20 %
2: relaxační, stimulující
4: mandarinka, mango
6: indoor 500g, outdoor 150g
7: extrakce
USA genetika: ANO
Značka: SWEET SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sweet Seeds

Sweet Seeds je fascinujícím příběhem o tom, jak malý rodinný podnik s vášní pro konopí a jeho genetiku se vypracoval na jednu z předních semenných bank na světě.

Spojení bratrů a švagrů, kteří sdíleli lásku k této úžasné rostlině a jejím léčebným vlastnostem, vedlo k vytvoření nezapomenutelných odrůd s vynikající kvalitou a účinností.  Sweet Seeds seedbanka má velice širokou nabídku feminizovaných semen a patří k leadrům na poli samonakvétacích odrůd. Je to mezi našimi zákazníky velmi oblíbena seedbanka pro svou pestrost nabídky včetně CBD odrůd.

K výročí založení dodávají balení 3+1 a 5+2, kde bonusová semena jsou stejného druhu a součástí balení. Dále také u některých veleúspěšných odrůd dodává balení s 25 a 100ks. Cena těchto balení je víc než příznivá.

sweet seeds

Jednou z nejúspěšnějších semenných bank na světě, Sweet Seeds, obdržela mnoho prestižních ocenění za své kvalitní odrůdy konopí.

Některé z jejich oceněných odrůd jsou Green Poison - 1. místo Spannabis Champions Cup 2011, Cream Caramel - 1. místo v kategorii Indoor na III. Canarian Cannabis Cup 2011, S.A.D. Sweet Afgani Delicious - 1. místo v kategorii Indoor na Spannabis Champions Cup 2013, Sweet Cheese - 1. místo v kategorii Indoor na V. Copa THC Valencia 2013, Jack 47 - 2. místo v kategorii Outdoor na VI. Copa THC Valencia 2014, Sweet Skunk - 2. místo v kategorii Indoor na XIII. Copa de la Marihuana San Canuto 2016, Black Jack - 1. místo v kategorii Outdoor na XV. Copa de la Marihuana San Canuto 2019. Je však důležité si uvědomit, že Sweet Seeds nabízí širokou paletu odrůd konopí, a každá z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti a úspěchy

Pravidelně aktualizuje new strains. Nejen na nové odrůdy použijte filtry !