VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Diablo Rojo XL AUTO | Sweet Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
1 hodnocení
Značka: SWEET SEEDS
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 %
diablo rojoXL auto semenacannabis
700 Kč 1 160 Kč od 700 Kč –10 % 630 Kč 1 044 Kč od 630 Kč
Zvolte variantu
Varianta

Diablo Rojo XL AUTO | Sweet Seeds

Samonakvétací feminizované semena této oceněné novinky od Sweet seeds RED Family 

  • Indika : 56,9%
  • Sativa : 40%
  • Ruderalis : 3,1%
  • NOVINKA 2024
  • Genetika : Dark Devil Auto x Strawberry Cola Auto

Logo Sweet Seeds

 

 

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Diablo Rojo XL AUTO | Sweet Seeds 

Extra velká, feminizovaná odrůda semen marihuany. Rostlina s červenými květy dosažená křížením vybraných jedinců mýtických červených květových kmenů Dark Devil Auto® (SWS38) a Strawberry Cola Auto. Klenot nepřekonatelné krásy v konopné koruně.

  • Diablo Rojo XL Auto® (SWS110) produkuje vitální rostliny se strukturou indiky, bohatými postranními větvemi a červenofialovými, kompaktními, vysoce aromatickými palicemi obalenými hojnou pryskyřicí – vynikající pro techniky extrakce pryskyřice.
  • Květy mají sladkou, ovocnou vůni s odstíny červeného ovoce a coly, stejně jako jemné tóny citrusů a kadidla. Terpenový profil vytváří bohatý, živý čichový zážitek, který splní očekávání i těch nejnáročnějších sběratelů.

GENETIKA : Dark Devil Auto x Strawberry Cola Auto

Ocenění

1. Cena - Nejlepší Nové Samonakvétací - IV Autoflower World Cup - Barcelona - 2024 

Více informací u seedbanky Sweetseeds přímo zde : https://sweetseeds.es/en/the-red-family-seeds/3257-diablo-rojo-xl-auto.html

 

Sweet Seeds®

 

UPOZORNĚNÍ : Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci rostliny.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 57 dní
Výška: 1,0 m
Sativa: 40 %
Indica: 57%
CBD: 0,1 %
1: 20 %
2: relaxační, kreativní, šťastná, stimulující
6: indoor 500g, outdoor 180g
7: extrakce
RUDERALIS: 3 %
Značka: SWEET SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sweet Seeds

Sweet Seeds je fascinujícím příběhem o tom, jak malý rodinný podnik s vášní pro konopí a jeho genetiku se vypracoval na jednu z předních semenných bank na světě.

Spojení bratrů a švagrů, kteří sdíleli lásku k této úžasné rostlině a jejím léčebným vlastnostem, vedlo k vytvoření nezapomenutelných odrůd s vynikající kvalitou a účinností.  Sweet Seeds seedbanka má velice širokou nabídku feminizovaných semen a patří k leadrům na poli samonakvétacích odrůd. Je to mezi našimi zákazníky velmi oblíbena seedbanka pro svou pestrost nabídky včetně CBD odrůd.

K výročí založení dodávají balení 3+1 a 5+2, kde bonusová semena jsou stejného druhu a součástí balení. Dále také u některých veleúspěšných odrůd dodává balení s 25 a 100ks. Cena těchto balení je víc než příznivá.

sweet seeds

Jednou z nejúspěšnějších semenných bank na světě, Sweet Seeds, obdržela mnoho prestižních ocenění za své kvalitní odrůdy konopí.

Některé z jejich oceněných odrůd jsou Green Poison - 1. místo Spannabis Champions Cup 2011, Cream Caramel - 1. místo v kategorii Indoor na III. Canarian Cannabis Cup 2011, S.A.D. Sweet Afgani Delicious - 1. místo v kategorii Indoor na Spannabis Champions Cup 2013, Sweet Cheese - 1. místo v kategorii Indoor na V. Copa THC Valencia 2013, Jack 47 - 2. místo v kategorii Outdoor na VI. Copa THC Valencia 2014, Sweet Skunk - 2. místo v kategorii Indoor na XIII. Copa de la Marihuana San Canuto 2016, Black Jack - 1. místo v kategorii Outdoor na XV. Copa de la Marihuana San Canuto 2019. Je však důležité si uvědomit, že Sweet Seeds nabízí širokou paletu odrůd konopí, a každá z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti a úspěchy

Pravidelně aktualizuje new strains. Nejen na nové odrůdy použijte filtry !