VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

Cherry Pie | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Skladem
Varianta

Cherry Pie | Ganja Farmer Seeds

Feminizovné semínka marihuany indiky od značky GANJA FARMEM SEEDS pro které jsou semínka symbolické spojení s půdou a přírodou

  • Indika : 75%
  • Sativa : 25%
  • Genetika : Cherry Pie x Gelato
  • Typ : Feminizované


Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Cherry Pie | Ganja Farmer Seeds

S radostí Vám představujeme semínka od Ganja Farmer Seeds v našem katalogu feminizovaných strainů. Jste fanouškem indik a voňavých koláčů ? Cherry Pie od Ganja Farmer Seeds  je feminizovaný, světločivný kmen konopí, lahodný výsledek křížení Cherry Pie s Gelato. Tento hybrid Mostly Indica s poměrem Indica/Sativa 75/25 vyniká rychlým obdobím květu Ganja Farmer Seeds 

 • Cherry Pie kombinuje sladké a ovocné vlastnosti Cherry Pie s krémovou a bohatou chutí Gelato.
 • Tato odrůda má dobu kvetení 5-6 týdnů, což je na světločivnou odrůdu pozoruhodně krátká doba
 • Kmen je známý svým nádherným profilem s tóny sladkých bobulí a ovoce se zemitým podtónem
 • Díky této bohaté a dráždivé vůmi je znám mezi znalci konopí.

 

Genetika : Cherry Pie x Gelato

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 65 dní
Sativa: 25 %
Indica: 75 %
1: 25 %
2: relaxační, kreativní, šťastná
4: zemitá, ovoce, sladká
5: stres, porucha příjmu potravy, poruchy spánku, migréna, analgetický
Výnos OUTDOOR: outdoor 600g/rostlina
Výnos INDOOR: indoor 550g/m2
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!