Amnesia XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Skladem
Varianta

Amnesia XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

Feminizovné semena samonakvétací sativy z rodiny AMNESIA od značky GANJA FARMEM SEEDS pro které jsou semínka symbolické spojení s půdou a přírodou

  • Indika : 25%
  • Sativa : 75%
  • Genetika : Amnesia Haze x Afghan Auto
  • Genotyp : Autoflower

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Amnesia XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

V nabídce Ganja Farmer Seeds v podobě samonakvétacích autoflower semínek marihuany  jsme nemohli vynechat další kmen s klasickým genotypem Amnesia Hazea Afghan Auto. Jedná se o silnou sativu dosahující výšky přes 2 m. Bude to zajímavé pro fanoušky jak indoorových, tak outdoorových odrůd. Je to rostlina, kterou bude snadné hledat. 

 • Zmíněný kmen, je milovaným dítětem Amnesia Haze a Afghan Auto. Tato samonakvétací odrůda konopí dosáhne výšky maximálně 120 cm
 • Pupeny této odrůdy jsou nadprůměrně pryskyřičné s numorními aromatickými terpeny (dědictví mateřského kmene Afghan Auto). Dodal také Amnesii její sladké, pižmové tóny s hlubokou vůní kadidla.
 • Z genetického hlediska je Amnesia XL Auto převážně sativa. Pupeny nejsou příliš husté, díky tomu umožňují mírné proudění vzduchu, díky čemuž tato odrůda není náchylná k plísním ani jiným patogenům.

 

 

Genetika : Amnesia Haze x Afghan Auto

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 66 dní
Výška: 1 m
Sativa: 25 %
Indica: 75 %
CBD: 0,5 %
1: 18 %
2: stimulující
4: sladká, citronová, citrusová
5: deprese, migréna, artritída, roztroušená skleróza, parkinsonova choroba
6: indoor 600g, outdoor 200g
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!