AK 2.0 XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

Novinka 2024 Nově přidáno
Neohodnoceno
190 Kč –5 %
ganja farmer seeds semenacannabis
190 Kč –5 % 180,50 Kč
Skladem
Varianta

 AK 2.0 XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

Feminizovné semena samonakvétací sativy od značky GANJA FARMEM SEEDS pro které jsou semínka symbolické spojení s půdou a přírodou

  • Indika : 20%
  • Sativa : 80 %
  • Genetika : AK47 x Jack Herer Auto
  • Genotyp : Autoflower

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

 AK 2.0 XL AUTO | Ganja Farmer Seeds

S radostí Vám představujeme semínka od této seedbanky v našem katalogu feminizovaných strainů. AK 2.0 XL Auto je samonakvétací strain s převahou sativy. 

Čím je AK 2.0 XL Auto tak výjimečný? Jeho produktivita, určitě. Vrcholy rostliny jsou pokryty hustou aromatickou pryskyřicí. Budete ohromeni sladkou vůní - tóny citrusových plodů a kadidla. 

 • Samonakvétací, feminizovaná semena AK 2.0 XL Auto jsou kombinací známé a velmi oblíbené AK-47 a samonakvétací odrůdy Jack Herer Auto
 • AK 2.0 XL je silná, rychle kvetoucí rostlina .AK 2.0 XL Auto je charakteristický kmen Ganja seedbank společnosti Farmer Seeds se silným zaměřením na sativu.
 • Pupeny jsou silně nasáklé pryskyřicí a jsou známé svou charakteristickou vůní.

Opravdu královská odrůda! Tento kmen se již mnoho let těší neutuchající oblibě, a tak není divu, že právě tento kmen byl vybrán jako kmen roku 2022.

Genetika : AK47 x Jack Herer Auto

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 60 dní
Výška: 1 m
Sativa: 20 %
Indica: 80 %
CBD: 0,1 %
1: 21 %
2: psychedelický, stimulující
4: citronová, citrusová
5: deprese, porucha příjmu potravy, bolesti kloubů, poruchy spánku, migréna, revmatické bolesti
6: indoor 600g, outdoor 200g
Značka: GANJA FARMER SEEDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ganja Farmer Seeds

specializuje se na kvalitní genetiku konopí. Jejich nabídka zahrnuje autoflowering, feminizovaná a rychle kvetoucí semena.

Proč byste si měli vybrat Ganja Farmer Seeds?

Společnost Ganja Farmer Seeds začala s cílem poskytovat špičková semena z nejrenomovanějších plantáží. Snažíme se vybírat semena nejvyšší kvality a uvádět je na trh za přijatelné ceny! 

Ganja Farmer Seeds je značka, která se pohybuje v rastafarianské filozofii a je obklopena mystickým kouřem ganje. Je symbolem ducha svobody a hluboké úcty k velikosti přírody a jejím nespočetným darům. V našich srdcích nejsou semínka jen obyčejná zrnka - jsou zdrojem vášně pro marihuanu, symbolickým spojením s půdou a přírodou a vyjádřením solidarity s těmi, kteří trpěli kvůli své lásce k této rostlině.

Po pečlivém výzkumu byla první vybranou odrůdou Ganja Skunk Auto, autoflowering varianta klasické odrůdy Skunk, ideální pro nadšence tradičních a spolehlivých odrůd. Tato odrůda získala nadšené recenze a otevřela cestu pro další. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu semen, včetně nových odrůd jako Purple Skunk AutoPurple Mimosa XL AutoPurple Mandarine AutoPurple Kush AutoPurple Devil Auto a mnoho dalších.

Přísná kontrola kvality, neustálý vývoj, inovativní řešení a přesný dohled – není zde prostor pro neřesti. Sortiment našich produktů zahrnuje pouze ta nejrafinovanější semena od nejtalentovanějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Ganja Farmer Seeds věří, že každý má právo na přístup k výjimečným rostlinám, které inspirují, léčí a spojují lidi po celém světě. Jejich semena jsou mostem mezi minulostí a budoucností, mezi zemí a nebem, mezi vámi a vesmírem.

Objevte svět konopí s Ganja Farmerem!