VÝPRODEJ SEMEN v kategorii semena akce - výprodej

VÝPRODEJ | Ayahuasca Purple | Barneys Farm

Výprodej
Neohodnoceno
Značka: BARNEYS FARM
646 Kč –48 %
Ayahuasca Purple | Barneys Farm ((Ks) Feminized 10 + 3 Zdarma)
646 Kč –48 % 333 Kč
Vyprodáno
Varianta

Ayahuasca Purple | Barneys Farm

Feminizované semínka čisté Indiky 100% od světových Barneys Farm známých svou kvalitou a původností konopných semen

    • Indika : 100%
    • Genetika :  Tropicanna X Banana Kush

  • Semínka v kondici, dobře skladovaná a jsou stará maximálně 3 roky. 
  • Jinde tyto semínka koupíte za běžnou cenu ( i daleko starší bohužel ), u nás si myslíme, že tento rok již mají jít do výprodeje. 
  • Rok 2021 standartní balení

Detailní informace

Nejlevněji na trhu
Nejlevněji na trhu
až 30% sleva
Anonymní nákup
Anonymní nákup
pssssst.....
Originální balení
Originální balení
a diskrétní balení
Vždy čerstvé
Vždy čerstvé
přímo od výrobce

Detailní popis produktu

Ayahuasca Purple | Barneys Farm

 

 

Feminizované semena marihuny  u nás na semenacannabis.cz v podobě Ayahuasca Purple  Barneys Farm, renomovaný pěstitel odrůd konopí prvotřídní kvality, byl před několika lety příjemcem štědrého daru v podobě semen Red River Delta. Po kultivaci nebyly výsledné rostliny Ayahuasca Purple ničím jiným než zjevením, s jejich fascinujícími fialovými a rubínově červenými odstíny.

Krása těchto rostlin Ayahuasca Purple byla dále umocněna jejich robustní a robustní strukturou, která se může pochlubit širokými vějířovitými listy a krátkým, těžkým rámem.

Aby maximalizoval potenciál těchto pozoruhodných exemplářů, rozhodl se tým Barney's Farm provést strategický program křížení. Pečlivým výběrem nejlepších vlastností Red River Delta a jejich spárováním s již proslulým Master Kush byli pěstitelé schopni vytvořit hybridní kmen, který nebyl nic menšího než dokonalý.

  • Konečným výsledkem tohoto programu křížení je kmen, který je nejen esteticky příjemný, ale také se může pochlubit pozoruhodnými růstovými vlastnostmi.
  • husté pupeny, které zdobí široké vějířovité listy této odrůdy, jsou pohledem, ale také přicházejí s jedinečnou výzvou.
  • Jakmile rostliny ayahuasca Purple dosáhnou posledního týdne kvetení, váha hustých pupenů bude vyžadovat podporu, aby se zabránilo lámání.

Kromě své výrazné vizuální přitažlivosti je tento kmen Ayahuasca Purple známý také svým bohatým a komplexním aroma, které je dráždivou směsí lískových oříšků a papáji. Samotná vůně stačí k tomu, aby přenesla smysly do rajského stavu Ayahuasca Purple jsou tím, co ji skutečně odlišuje.

Je ayahuasca fialová indika nebo sativa? Kmen Ayahuasca Purple od Barneys Farm je 100% Indica.

Jaký je nejlepší způsob skladování semen kmene Ayahuasca Purple?

Pro správné skladování semen Ayahuasca Purple se doporučuje uchovávat je v chladu a temnu ve vzduchotěsné nádobě ideálně v lednici se správným označením a datováním, aby nedošlo k zamrznutí.

 

více informací u výrobce zde : Search Results (barneysfarm.com)

 

Barneys Farm Semena Konopí

 

 

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny. Produktové informace a obrázky jsou převzaty od výrobce a slouží pouze k úplné identifikaci produktu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Doba květu: 55 dní
Venku: Září
Výška: 1,6 m
Sativa: 0 %
Indica: 100 %
CBD: 2 %
1: 25 %
2: relaxační, uklidňující, šťastná, euforie
4: zemitá, ovoce, tropický
5: stres
6: indoor 650g
Vítěz Cannabis Cup: ANO
Značka: BARNEYS FARM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bylo to na konci osmdesátých let minulého století a vysoko na vrcholu Himálaje, těžký sníh se řítil dolů z nebe, malá skupina chovatelů začala křížit kmeny marihuany pečlivě vybrané ze všech koutů Blízkého východu a Asie.  Po období úspěšného pěstování v Asii se Derry v roce 1992 vrátil do Amsterdamu se svými nově vytvořenými semeny konopí a převzal kormidlo v Barney's Coffee Shop. 

 Jedinečná povaha počátků společnosti, jako je Barney's Farm, jen zvyšuje její již tak velkou popularitu. Vítěz nesčetných cen a nikdy nekončící touhy produkovat „nové a vzrušující“ kmeny konopí, není divu, že po výtvorech Barney's Farm existuje mezinárodní poptávka.

Pyšní řadou oceněných odrůd, které získaly uznání a prestižní ocenění na různých soutěžích a výstavách. Mezi nejznámější a nejoblíbenější oceněné odrůdy patří G13 Haze,Cannabis Cup 2006.Liberty Haze Cannabis Cup 2011.Amnesia Haze  Cannabis Cup  2004, 2006 a 2012.Cookies Kush: "Best Coffeeshop Strain" na High Times Cannabis Cup e 2014.Pineapple Chunk: Cannabis Cup 2009.Tangerine Dream:Ocenění Cannabis Cup 2010.Critical Kush:Ocenění "Best Indica" na High Times Cannabis Cup v roce 2011, ze které se hned stala legenda. Všechny i v AUTOFLOWERING verzích.

Zajímavostí o značce Barney's Farm je, že byla založena a je stále provozována manželským párem, který je známý svou vášní pro konopí a šlechtění odrůd. .