Thunderstruck | Sumo Seeds

Tip
1 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
632 Kč –10 %
sumo seeds
632 Kč –10 % 568,80 Kč 494,61 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejenom song od ACDC. Díky modravému zbarvení listů se jedná o vyloženou krasavici. Blue Thunder (Blueberry x Matanuska Tundra) byl zkřížen s Blueberry (genetika z mexické Oaxacy, Thajska a Afghánistánu), čímž vznikl Thunderberry, dále nakřížený s Old Afghani (původ z Afghánistánu). Aroma Thunderstrucku je květinové, s lehce mátovo-grepovým dozvukem. Úžasná květinová vůně je dědictvím po odrůdě Blueberry.

Genetika: Thunderberry x Old Afghani
Genotyp: Indica / Sativa 85/15
Květ: 8 týdnů
Venku: Září/Říjen
Výška max: 1,5m

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Výška: 1,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo