Sumo´s Big Bud | Sumo Seeds

Tip
1 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
432 Kč –10 %
sumo seeds
432 Kč –10 % 388,80 Kč 338,09 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Big Bud neboli „Velká palice“ vznikl ve Spojených státech, ale jakmile začala vrcholit válka proti drogám, rychle se přestěhoval do Nizozemska, kde ho holandští šlechtitelé zdárně zdokonalovali. Sumo’s Big Bud vychází ze staré klasiky Big Bud (genetika Afghan, Skunk #1 a White Widow) zkřížené s odrůdou New Big Bud (Old Afghani x Skunk #1 x Northern Light). Palice má hutné, obří a našlapané jako zápasník sumo. Má keřovitou strukturu s početnými postranními větvemi a dokvétá brzy. Příchuť má nasládlou, s dozvukem jakoby grepu. Ve vůni jsou cítit dřevité tóny. Používá se proti bolestem hlavy, nevolnosti a k mírnění symptomů poruchy pozornosti spojené s hyperaktivitou.

Genetika: Big Bud x New Big Bud
Genotyp: Indica / Sativa 85/15
Květ: 8 týdnů
Venku: Říjen
Výška max: 1,6m

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Výška: 1,6 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo