Roadrunner Auto | Dinafem

Novinka
1 hodnocení
Značka: DINAFEM
2 400 Kč 4 450 Kč od 310 Kč - - - –5 % –10 % až –10 %
Roadrunner Auto | Dinafem
2 400 Kč 4 450 Kč od 310 Kč - - - –5 % –10 % až –10 % 310 Kč 510 Kč 990 Kč 2 280 Kč 4 005 Kč od 310 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Semena konopí nabízena na portálu semenacannabis.cz jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roadrunner Autoflowering#2 následuje cestu, kterou jí vytyčila naše první samonakvétací odrůda, přičemž zachovává některé vlastnosti této původní řady. Samonakvétací odrůdy mají tendenci produkovat vyšší množství CBD, kterým se zmírňují účinky THC a zvyšuje pocit relaxace.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 80 dní od semene
Genotyp: Indica / Sativa
Výška: 1,0 m

Dinafem | Semenacannabis.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Historie seedbanky Dinafem, která je v současnosti jednou z největších seedbank na světě, se začala psát na podzim v roce 2002. V této době začal team společnosti Dinafem velice intenzivně pracovat na výzkumu a vývoji konopných semen.

Od samého počátku pracoval na stabilitě kmenů a jejich feminizované podobě. První výsledky se datují na konec roku 2003 a to s kmenem Power Kush.

Následující rok byl vyvinut mimo jiné z vlastních kmenů Moby Dick, Critical + a Blue Widow. A tak se počátkem roku 2005 narodila tato vynikající seedbanka, jejíž nabídka je dnes jednou z nejširších na světě. V roce 2010 bylo představeno deset stabilizovaných, vyšlechtěných nových kmenů.

Od roku 2009 se také velice usilovně pracovalo na samonakvétacích (autoflowering) odrůdách a v roce 2012 se Dinafem stal naprostým leaderem v nabídce samonakvétacích, autofloweringových odrůd.

Světlo světa jako první spatřil Moby Dick Auto , White Widow Auto , Haze Auto , Cheese Auto a další odrůdy na sebe nenechaly dlouho čekat. Dinafem se věnuje jen feminizovaným a samonakvétacím kmenům, zvítězil v mnoha soutěžích po celé Evropě a dobývá svět.
Untitled (2)