Mletá káva s BIO konopnou moukou 62 g | CBWEED

2 hodnocení
Značka: CBWEED
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Skladem
  • Tato směs je 30% Robusta a 70% Arabica, s bio konopnou moukou (8%), díky které je chutná, jemná a příjemná s přetrvávající smetanovou a ořechovou dochutí.
  • Zabaleno v chráněné atmosféře. Nízká úroveň kyselosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopná káva od Cbweed je v zrnech a získává nejvyšší kvalitu pražením poté, co bylo zrno odděleno od malých kamenů, kousků dřeva, listů a nečistot aby zbylo jen čisté kávové zrno.

Organoleptický profil :  Chuť: 5/5  Tělo: 4/5 Intenzita: 3/5

Arabica a Robusta jsou síta 17/18. Zrnková káva Cbweed se vaří v peci vyrobené ze žáruvzdorných cihel s delší dobou vaření, aby se zachovala původní chuť pravé řemeslné kávy. Během pražení ztratí 22% své hmotnosti a spálí celou svou kyselost, čímž se produkt stane produktem s velmi nízkou úrovní kyselosti.

Káva je balena s aligální směsí (2%) as CO2 z jeskyní a bez dusíku. CO2 je zemní plyn, který dokáže rozložit kyslík uvnitř obalu, přičemž po dobu měsíců udržuje nezměněnou chuť kávy a udržuje stejnou extrakci, je-li vlhký i suchý.

Vyrábí se ve spolupráci s renomovanou továrnou Poli a je k dispozici ve dvou různých formátech.

-mletá káva

- jednorázové kávové kapsle (10 ks) IMG_4413

CBWEED

CBWEED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

CBWEED se narodil ve Forlì v září 2017 z myšlenky 9 profesionálů z různých sektorů, se společnou vášní: konopí a jeho neomezených světů. Po otevření prvního oficiálního obchodu ve Forlì v říjnu téhož roku následovalo několik inaugurací během několika týdnů a CBWEED dosáhl celé Emilia-Romagna a brzy se rozšířil i venku.
Společnost s celkem 25 zaměstnanci v oficiálním sídle má v současnosti výstavní showroom, 38 franšízových prodejen a několik stovek maloobchodníků po celé zemi .
CBWEED se však nezastaví a rozhodne se zaměřit na evropský trh, který nadšeně vítá iniciativu a prozíravost značky. K dnešnímu dni se může pochlubit několika důležitými spoluprací s východoevropskými zeměmi, jako je Polsko, Česká republika, Estonsko, Řecko, a neustále pracuje na dalším a dalším exportu svého produktu.

Oficiální web CBWEED není jen ukázkou velké franšízy a jejího elektronického obchodování, ale má za cíl stát se referenčním bodem pro vše, co souvisí s legálním konopím : jeho redakční personál se den co den stará o novinky, postřehy a zvědavosti o všech aspektech týkajících se konopí (lehké a ne) Redaktoři pracují na senzibilizaci čtenářů na dané téma, počínaje informacemi a porozuměním. Bez znalostních základen není možné prolomit bariéru stereotypů a falešných přesvědčení, že nás naše kultura často a dobrovolně vštípuje , což vylučuje možnost užívat si mnohonásobného použití a pozitivních účinků milovaného konopí.

CB WEED