OG Kush Terps Spray | CALI TERPENES

Novinka 2021
Neohodnoceno
Značka: CALI TERPENES
–15 % –20 % až –20 %
OG Kush Terps Spray | CALI TERPENES
1 990 Kč 4 900 Kč od 1 990 Kč –15 % –20 % až –20 % 1 691,50 Kč 3 920 Kč od 1 691,50 Kč 1 470,87 Kč bez DPH 3 408,70 Kč bez DPH od 1 470,87 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Varianta

OG Kush Terps Spray je revoluční systém, který umožňuje praktickou aplikaci OG Kush terpenů z Cali Terpenes ( aroma konopí ) na všechny druhy poživatelných potravin, sušené květiny a bylinky, extrakty atd.

Díky mikro-spreji, který nabízí Terps Spray, můžete snadno a rychle navonět, co chcete.

Složení Terps Spray OG Kush:

Hlavní terpeny tohoto Terps Spray jsou: karyofylen, limonen, myrcen, linalool, pinen, mentol, nerolidol.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terps Spray OG Kush:

Jamaican Dream TERPS Spray je revoluční systém pro přidávání terpeny podle Cali Terpenes (cannabis vůně) praktickým způsobem pro všechny druhy potravin, květin, extrakty , ...

Po několika letech výzkumu společnost Cali Terpenes konečně nabízí definitivní řešení pro přidání  terpenů ve vhodném koncentrovaném formátu spreje .

Poprvé je možné stříkat terpeny snadno, rychle a homogenně díky ventilu, který byl speciálně navržen pro mikrosprej .

Všechny složky přípravku  Terps Spray jsou vhodné pro použití v potravinách a jsou baleny a označeny podle platných předpisů.

Terps Spray obsahuje vysoce kvalitní terpeny z botanických zdrojů. Obsahuje dusík, který pohání pouze terpeny ke stříkání a nemísí se s terpeny.

Skutečná revoluce pro potravinářský a konopný průmysl.   

Složení spreje OG Kush:

Hlavní terpeny v tomto spreji Terps jsou: karyofylen, limonen, myrcen, linalol, pinen, mentol, nerolidol.

Chuť a vůně terpenů OG Kush:

Tyto  OG Kush terpenes z Cali Terpenes má ovocnou vůni připomínající lesní plody s citrusovými a pikantní „dieselové“ rad .

Naše profily konopných terpenů mají nekonečné aplikace, ale formát Terps Spray se používá hlavně k přidání vůně a chuti konkrétních konopných kmenů do produktů, jako jsou:

Možné aplikace terpenů společností Cali Terpenes:

Naše  profily konopných terpenů mají nekonečné aplikace, ale formát Terps Spray se používá hlavně k přidání vůně a chuti konkrétních konopných kmenů do produktů, jako jsou:

Návod k použití nebo jak používat Terp Spray:

Terps Spray je k dispozici ve dvou formátech: 5 ml nebo 15 ml terpenů.

  • Nastříkejte produkt, který má být aromatizován, na vzdálenost 35–45 cm , aby byl zajištěn rychlý a homogenní průchod , aby se v určitých oblastech zabránilo přebytku aroma.
  • Jakmile nastříkáte na konečný produkt (obě strany), v případě potřeby a / nebo je možné promíchat a uložit do vzduchotěsné nádoby pro lepší homogenizaci a zachování aroma.
  • Jedna sekunda postřiku se rovná cca. na 0,4/0,5 aroma .

Varování:

  • Netřepejte sprej před ani během použití
  • Množství aroma přidané do vašeho produktu by nikdy nemělo překročit 4% jeho celkové hmotnosti . K dokonalému dochucení konečného produktu obvykle stačí méně.

Podívejte se na toto video a využijte každou kapku svého spreje Terps

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Co jsou to terpeny?

Terpeny jsou součástí éterických olejů mnoha rostlin, květin a ovoce , jako je pomeranč , citron , pepř nebo konopí, a jsou odpovědné za poskytnutí vůně a chuti .

Konopí má velmi široký aromatický profil , tj. Profil terpenu s mnoha různými terpeny , ve větší či menší míře.

Přesto se terpeny přítomné v konopí nacházejí v jiných rostlinách, květinách a ovoci .

 V Cali Terpenes jsme věrně reprodukovat aromatické profily různých odrůd konopí , vyrobené za použití izolovaných terpeny organického a rostlinného původu .

 The profily Cannabis terpeny jsou naším hlavním projektem, který dává život našeho velkého projektu .

cali_1

Naše „ konopné terpénové profily “ jsou věrné reprodukce aromatických extraktů ( terpenových extraktů ) různých odrůd konopí .perfiles-terpenos-cannabis (1)

V Cali Terpenes nabízíme tyto profily terpenu v tekutém a čistém formátu , pro použití v odpařování, potravinářství, sektoru konopí, kosmetice, aromaterapii , ...

Máme katalog více než 45 různých profilů terpenu konopí , nejznámějších a nejznámějších odrůd konopí na světě .

terpeny Cali Terpenes můžete přidat skutečnou vůni a chuť konopí ke všem druhům produktů , nechte svou fantazii pobavit.