Mother´s Finest | Sensi Seeds

Akce
1 hodnocení
Značka: SENSI SEEDS
2 470 Kč –20 %
Mother´s Finest | Sensi Seeds ((KS) Regular 10 + 1 Zdarma)
2 470 Kč –20 % 1 976 Kč 1 718,26 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

I když má ve své genetice Herera, přesto je víc blíž k Haze. Je to spíš takový  Jack Herer trošku jiným směrem. Jacka Herera bychom posadili přesně na střed mezi indicou a sativou. Jack Flash je spíše těžká skunková varianta a neuvěřitelná Mother´s Finest jako haze.

  • Genetika : Ortega
  • Genotyp : Indica 100%
  • IN : 45 dní

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Genotyp: Indica
Venku: Říjen
Výška: 3,0 m

Sensi Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SensiSensi Seeds patří mezi největší semenné banky na světě. Zakladatel, holanďan Ben Dronkerszačal s pěstováním konopí už v 70. letech minulého století. Od začátku si budoval sbírku semen všemožných odrůd, které se k němu dostaly. Potom během následujících let se věnoval studiu botaniky a agronomie a došel k závěru, že genotyp většiny plodin je tím skutečně důležitým, důležitějším než pěstební metodika. Během 70. a 80. let cestoval po světě, aby našel ty nejlepší genetiky, které uvedli na trh začátkem 90. let. Procestoval tak střední Asii, Himaláje, Indii, jihovýchodní Asii a dále jih.

Sensi Seeeds