Shoreline | Devils Harvest Seeds

Novinka Tip
1 hodnocení
1 050 Kč 1 800 Kč od 1 050 Kč
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Semena konopí nabízena na portálu semenacannabis.cz jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh Shoreline sahá hodně do minulosti. Originální Shoreline měl být původně vyselektovaný cross Super Skunku, který kraloval v USA již v minulém století. Pro zachování unikátní genetiky byl jedním fanouškem nakřížen s OASIS od D. Passion.

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASICKÉ ODRŮDY
Genotyp: Indica / Sativa
Venku: Září
Výška: 1,2 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:


The Devils Harvest Seeds - semena konopí | SEMENACANNABIS.CZ

Devil's Harvest Seeds rychle získala pověst produkce unikátních kmenů konopí, zákazníci si vybírají naši genetiku za účelem dosažení vysokých výnosů. Naše pravidelné a feminizované semena konopí jsou velmi spolehlivé a chovají se tak, aby měly co nejkratší kvetoucí období.

Amsterdam má vždy, naše oceněná konopná banka kanabisu vzala soutěžní svět bouřkou. Získali jsme několik významných konopných pohárů. Jedná se o High Times Amsterdam, Spannabis & High Life, abychom jmenovali jen několik. Tento úspěch vedl k tomu, že jsme získali podporu z celého vesmírného.