Shiva Shanti I | Sensi Seeds

Akce Tip
1 hodnocení
Značka: SENSI SEEDS
825 Kč –5 %
Untitled (2)
825 Kč –5 % 783,75 Kč 681,52 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na portálu semenacannabis.cz jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na začátku 90. let Sensi Seeds sloučili dva z modelů genetiky a tím získali jednu z nejdůležitější odrůd.

Shiva Shanti je prvním z těchto speciálních modelů ganji – krásná rostlina, která byla pojmenovaná po jednom z dvojčat Bena Dronkerse. Vyšlechtili jej ze staré genetiky Afghanicy, která je známá pod jménem Garlic Bud (Česnekové palice) a Kush.

Shiva Shanti dokáže pokrýt všechny vaše základní potřeby. Je vysoká, houževnatá, jednolitá a nemá klasické intenzivní aroma ve fázi květu.

Rychle dozrává, spolehlivě roste a je typická svými palicemi ve tvaru oštěpu.

Po obou rodičích zdělila charakteristické aroma, které se ale kombinací zjemnilo.

Genetika: Garlic Bud x Kush x Skunk1
Genotyp: Indica/sativa 85/15
Květ: 8 týdnů
Venku. Říjen
Výška max: 1,5m

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASICKÉ ODRŮDY
Výška: 1,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sensi Seeds patří mezi největší semenné banky na světě. Zakladatel, holanďan Ben Dronkerszačal s pěstováním konopí už v 70. letech minulého století. Od začátku si budoval sbírku semen všemožných odrůd, které se k němu dostaly. Potom během následujících let se věnoval studiu botaniky a agronomie a došel k závěru, že genotyp většiny plodin je tím skutečně důležitým, důležitějším než pěstební metodika. Během 70. a 80. let cestoval po světě, aby našel ty nejlepší genetiky, které uvedli na trh začátkem 90. let. Procestoval tak střední Asii, Himaláje, Indii, jihovýchodní Asii a dále jih.

Sensi Seeeds