Mr Nice G13 X Hash Plant | Sensi Seeds

1 hodnocení
Značka: SENSI SEEDS
4 404 Kč –20 %
MR NICE G13 X HASH PLANT - Reg. | Sensi Seeds
4 404 Kč –20 % 3 523,20 Kč 3 063,66 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Semena konopných rostlin Pan Nice G13 x Hash jsou 100% indikativní. Kmen zahrnuje G13 ve své genetice; prémie afghánská rostlina, která (podle legendy) byla pašována technikem z vládního výzkumného centra. Sensi Seeds vyvinul kmen se zaměřením na další posílení G13 a výsledkem byl pan Nice, který byl propuštěn v roce 1999.

  • Genetika : G13 x Hash Plant
  • Genotyp : Indica 100%
  • IN : 56 dní 

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASICKÉ ODRŮDY
Genotyp: Indica
Venku: Říjen
Výška: 2,1 m

Sensi Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SensiSensi Seeds patří mezi největší semenné banky na světě. Zakladatel, holanďan Ben Dronkerszačal s pěstováním konopí už v 70. letech minulého století. Od začátku si budoval sbírku semen všemožných odrůd, které se k němu dostaly. Potom během následujících let se věnoval studiu botaniky a agronomie a došel k závěru, že genotyp většiny plodin je tím skutečně důležitým, důležitějším než pěstební metodika. Během 70. a 80. let cestoval po světě, aby našel ty nejlepší genetiky, které uvedli na trh začátkem 90. let. Procestoval tak střední Asii, Himaláje, Indii, jihovýchodní Asii a dále jih.

Sensi Seeeds