Cinderella 99 | Sumo Seeds

2 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
746 Kč –10 %
cinderella 99 feminized cannabis seeds
746 Kč –10 % 671,40 Kč 583,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cinderella 99 je sativa s indikovými vlastnostmi co do doby květu a výšky. Vyšlechtěna byla tak, že Princess (genetika Jacka Herrera od Sumo) byla zkřížena s Cinderella 88. Je to nízká kytka s mnoha postranními větvemi a malým množství listí. Coby rychlá sativa se v indooru záhy osype krystaly na palicích tvrdých jako kámen. Ve vůni je cítit citrus a grapefruit se zemitými podtóny. Po vysušení ještě více vynikne grepové aroma. Příchuť má kyselkavě ovocnou, v tropickém duchu.

Genetika: Princess x Cinderella 88
Genotyp: Sativa / Indica 85/15
Květ: 9 týdnů
Venku: Říjen/Listopad
Výška max: 1,8m

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASICKÉ ODRŮDY
Výška: 1,8 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo