Berries and Cheese | Sumo Seeds

2 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
546 Kč –10 %
berriescheese 600x600
546 Kč –10 % 491,40 Kč 427,30 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Holandsko je proslulý výrobce sýrů… a tak holandská semenná banka Sumo Seeds vyšlechtila svou vlastní verzi s názvem Berries and Cheese. Jedná se o křížence odrůd Dutch Cheese (Master Skunk x Cheese) a sladké Blueberry (mexické, thajské a afghánské geny). Vznikla tím chuťově slaďounká odrůda se sýrovým dozvukem na patře. Blueberry pochází z USA a oblibu si získal zejména díky svému aroma a vzhledu, zatímco Cheese pochází z Anglie a je proslulý silně čpavým odérem. Sumo Seeds spojili obě populární odrůdy do jedné a vytvořili ovocně sýrovou lahůdku pro konopné gurmány. Berries & Cheese vypadá jako typická indika, je to menší, zavalitá rostlina s mnoha postranními větvemi. Palice jsou hodně hutné a oplývají spoustou pryskyřice. Díky Blueberry v rodokmenu se Berries & Cheese v posledních týdnech kvetení zbarví do modra. Užívá se k úlevě od bolesti.


Genetika: Dutch Cheese x Blueberry
Genotyp: Indica / Sativa 70/30
Květ: 9 týdnů
Venku: Říjen
Výška max: 1,3m


 

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASICKÉ ODRŮDY
Výška: 1,3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo