Appleberry | Sumo Seeds

Tip
2 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
648 Kč –10 %
Appleberry | Sumo Seeds
648 Kč –10 % 583,20 Kč 507,13 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto monstrum s ovocnou vůní je výrazně indiková záležitost. Je velice stabilní a snadno se klonuje. Dynamite (Super Skunk x White Widow) byl zkřížen s potentní Bubblicious (mexické, kolumbijské a afghánské geny), čímž vznikla Dynalicious. Kvůli lepší stabilitě byla dále nakřížena s White Widow Original. Díky asijské a jihoamerické genetice Dynamitu v kombinaci s mexickou sativou, Bubblegumem z Indiany a afghánskou indikou přítomnou v rodokmenu Bubblicious se Appleberry honosí sladce ovocnou příchutí a intenzivní ovocnou vůní. Appleberry se jmenuje díky lehce jablečné až borůvkové chuti. Je velice homogenní a mezi fenotypy je minimum variací. Jeden fenotyp je kompaktní a nízký, druhý je o trochu sativovější, rostliny jsou tedy vytáhlejší. Užívá se k úlevě od bolesti.

Genetika: Dynalicious x White Widow Original
Genotyp: Indica / Sativa 75/25
Květ: 9 týdnů
Venku: Říjen
Výška max: 1,8m

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASICKÉ ODRŮDY
Výška: 1,8 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo