Blue Nitro Haze | Sumo Seeds

Tip
4 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
688 Kč –10 %
Blue Nitro Haze | Sumo Seeds
688 Kč –10 % 619,20 Kč 538,43 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

I v chladnějším podnebí se dá pěstovat Blue Nitro Haze, odrůda speciálně vyšlechtěná do deštivého a studeného počasí. Marocká sativa byla zkřížená s kalifornskou Early Pearl, takže vznikla Early Moroccan, dále zkřížená s hybridem odrůd Purple Haze (mexická, kolumbijská, thajská a indická genetika) a Lazy Ice (Northern Light x White Widow) zvaným Purple Ice. To vyústilo ve stabilní a odolnou venkovní odrůdu s výrazně sladkou chutí s nádechem nafty a sladce zemitým aroma. Je to jedna z nejrychlejších haze v katalogu Sumo Seeds. Název Blue Nitro Haze si vysloužila díky namodralému zbarvení listů. Ačkoli je to převážně sativa, palice má velmi husté. Čistá haze pro chladnější klima, odolná vůči plísni i ostatním chorobám. Kvůli své výšce se ale Blue Nitro Haze nedoporučuje pěstovat v indooru.

Genetika: Early Morrocan x Blue Ice
Genotyp: Sativa / Indica 85/15
Květ: 8 týdnů
Venku: Září/Říjen
Výška max: 2,5m

Doplňkové parametry

Kategorie: IDEAL OUTDOOR
Výška: 2,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo