Ice | Female Seeds

Akce
2 hodnocení
Značka: FEMALE SEEDS
–10 %
Ice | Female Seeds ((Ks) Feminized 10)
345 Kč 860,20 Kč od 345 Kč –10 % 310,50 Kč 774,18 Kč od 310,50 Kč 270 Kč bez DPH 673,20 Kč bez DPH od 270 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roky zpětného křížení a cubingu byly použity k stabilizaci tohoto křížence, než jsme měli dokonalý fenotyp. Kmen ICE konopí byl poprvé zaveden jako pravidelný kmen přes jinou semennou banku, kterou Ferry používal k chovu semen. 

  • Genetika : Skunk x White Widow x Blueberry
  • Genotyp : Indica 70% x Sativa 30%
  • IN : 60 dní

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Venku: Září
Výška: 1,7 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

FEMALE SEEDS - Ferry, hlavní chovatel začal vyrábět pravidelné semena během svého studia, na začátku 90. let, jako dodatečný příjem. Vzhledem k vysoké poptávce od holandských semenářských společností se stalo masivním  pravidelným obchodováním se semenářskými podniky v průběhu 90. let. 

Na konci devadesátých let přišla na trh první ženské semeno. Byli velmi populární, ale také velmi nespravedliví. Zkušenosti chovatelů v masivní pravidelné semenářské výrobě spolu s jeho inženýrským zázemím ho motivovaly k tomu, aby zkoumala, jak vyrobit 100% spolehlivých ženských semen.

Ženské semena vstoupily na trh v roce 2003. Stalo se obrovským úspěchem kvůli nízké ceně koncepce kvalitních semen. Naše semena se stala tak populární, že jsme měli potíže s dodávkami. V té chvíli začalo na trh vstupovat mnohem více feminizovaných semenných bobů. Dobrá pověst, spolehlivý a jedinečný produkt a přátelská služba nám však pomohli odlišit se od ostatních. 

female seeds