Fruit AUTO | Dinafem

1 hodnocení
Značka: DINAFEM
1 669,44 Kč –15 %
Fruit AUTO | Dinafem
1 669,44 Kč –15 % 1 419,02 Kč 1 233,94 Kč bez DPH
Skladem
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto feminizované a samonakvétací semeno konopí s dominancí Indica, vytvořené týmem šlechtitelů v Dinafem Seeds křížením Lowryder#1, Dinafem#1 a Grapefruitu, je zde proto, aby spojilo všechny výhody, které automatické odrůdy nabízejí

  • Genetika : (Lowrider #1 x Dinafem #1) x Grapefruit
  • CBD/THC : 1/2

Doplňkové parametry

Kategorie: SAMONAKVÉTACÍ - AUTO
Doba květu: 60 dní
Výška: 1,0 m
Sativa: 30 %
Indica: 70 %
CBD: 6 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie seedbanky Dinafem, která je v současnosti jednou z největších seedbank na světě, se začala psát na podzim v roce 2002. V této době začal team společnosti Dinafem velice intenzivně pracovat na výzkumu a vývoji konopných semen.

Od samého počátku pracoval na stabilitě kmenů a jejich feminizované podobě. První výsledky se datují na konec roku 2003 a to s kmenem Power Kush.

Následující rok byl vyvinut mimo jiné z vlastních kmenů Moby Dick, Critical + a Blue Widow. A tak se počátkem roku 2005 narodila tato vynikající seedbanka, jejíž nabídka je dnes jednou z nejširších na světě. V roce 2010 bylo představeno deset stabilizovaných, vyšlechtěných nových kmenů.

Od roku 2009 se také velice usilovně pracovalo na samonakvétacích (autoflowering) odrůdách a v roce 2012 se Dinafem stal naprostým leaderem v nabídce samonakvétacích, autofloweringových odrůd.

Světlo světa jako první spatřil Moby Dick Auto , White Widow Auto , Haze Auto , Cheese Auto a další odrůdy na sebe nenechaly dlouho čekat. Dinafem se věnuje jen feminizovaným a samonakvétacím kmenům, zvítězil v mnoha soutěžích po celé Evropě a dobývá svět.Dinafem Seeds