Crafty+ (V2 USB-C)| Storz & Bickel

1 hodnocení
6 900 Kč 5 702,48 Kč bez DPH
Skladem

Se svou vylepšenou technologií a ohromujícím výkonem je Crafty+ vaporizér stejně vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele. Je navržen tak, aby vám seděl do vaší kapsy, snadno se používá a pokaždé produkuje chutnou a vychlazenou páru. Crafty+ má asi poloviční velikost jako jeho větší bratr, Mighty, a je skvělou volbou pro ty, kteří hledají vaporizér, který je menší a diskrétnější – bez kompromisů v oblasti kvality.
 
Díky vylepšené technologii a mimořádně působivému výkonu je vaporizérCrafty+ stejně vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele. Je navržen tak, aby se vešel do kapsy, snadno se ovládá a vždy produkuje chutnou, chladnou páru. Crafty+ je asi o polovinu menší než jeho větší bratrMighty, a je vynikající volbou pro ty, kteří hledají vaporizér, který je menší a diskrétnější - aniž by byla ohrožena kvalita par.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti produktu 

  • Nový a vylepšený Crafty, Působivý výkon, Vysokokapacitní baterie, Kapesní velikost, Zahřeje se za 60 sekund
  • Lze použít na byliny, oleje a koncentráty, Snadné čištění, Automatické vypnutí

Příslušenství (je součástí balení)

  • USB kabel, 3x těsnící kroužek, malý, 3x normální sítko, malé, 3x hrubé sítko, malé
  • 2x podložka pro tekutiny malá, Dávkovací kapsle

Co je nového?

Storz&Bickel vyrobil původní vaporizér Crafty v roce 2014 a od té doby byl několikrát vylepšen, ale na konci roku 2019 se dočkal velkého upgradu a nového jména - Crafty+.

Nejvýznamnějším vylepšením je baterie, která nyní vydrží déle, nabíjí se rychleji a zkracuje dobu zahřívání na pouhých 60 sekund. Nyní můžete využívat také tří předem nastavených teplot namísto pouhých dvou jako dřív.

Zmenšila se také velikost díky nové obvodové desce a vnější plášť dostal facelift, díky čemuž je ještě diskrétnější. Nakonec také dostanete ještě jeden rok záruky, namísto 2 až 3 roky, pokud se rozhodnete zaregistrovat svůj Crafty+ u Storz&Bickel.

V roce 2021 byla vydána další generace vaporizéru Crafty+. Tento model je vybaven zásuvkou USB-C, která zkracuje dobu nabíjení o 25 minut, a plnicí komorou s keramickým povrchem, díky které je ještě odolnější proti poškrábání nebo poškození.

Působivá výdrž baterie

Crafty+ umožňuje až 90 minut nepřetržité produkce páry na plné nabití, což je překvapivě dlouhé vzhledem k jeho malým rozměrům. Užitečný vibrační mechanismus vás okamžitě upozorní na téměř vybitou baterii, a poskytne vám dostatek času na její nabití a pokračování v relaci.

Univerzálnost

Na rozdíl od většiny přenosných vaporizérů můžete s Crafty+ vaporizovat nejen bylinky, ale díky dodávané podložce pro kapaliny z nerezové oceli také oleje a koncentráty. Protože si můžete vybrat jakoukoli teplotu mezi 40 a 210 °C, můžete zvolit optimální úroveň tepla a získat husté, chutné páry bez ohledu na to, co se rozhodnete vaporizovat.

Bluetooth aplikace

Aplikace doplňující Crafty+ byla speciálně navržena tak, aby vylepšila celý váš zážitek z vapování. Je k dispozici pro iPhone i Android a umožňuje vám ovládat teplotu, jas LED displeje a také vám dává možnost deaktivovat vibrační funkci, pokud si to budete přát.

Můžete si také uložit své oblíbené nastavení teploty pro budoucí relace, protože aplikace umožňuje plnou kontrolu bez nutnosti dotýkat se zařízení samotného. Pokud vám používání aplikace nevyhovuje, nemusíte se obávat, protože její použití je zcela dobrovolné a přístroj můžete snadno ovládat jednoduše pomocí vestavěných tlačítek - výběr je zcela na vás!

Poznámka: Od 17. listopadu 2019 společnost Apple omezila aplikace pro vapování v AppStore, takže pokud nemáte staženou kopii aplikace Storz&Bickel z dřívějška, nebudete moci svůj Crafty+ přes iPhone ovládat.

Android ke stažení zde

iPhone návod zde :
1. Stáhněte si bluetooth prohlížeč Bluefy (zdarma).
2. Otevřete prohlížeč Bluefy a přejděte na stránku storz-bickel.com (web app).
3. Webová aplikace se v prohlížeči přes bluetooth spojí se zařízením.
4. Nastavujte teplotu a režimy dle libosti.


Silný výkon

Crafty+ využívá konvekční i kondukční zahřívání, protože je vybaven vestavěným patentovaným výměníkem tepla, který zaručuje pokaždé prvotřídní výkon. Dokáže během celé relace zajistit stabilní teplotu, což znamená, že budete mít hustou, chutnou a hladkou páru bez ohledu na to, jak rychle se nadechnete.

Snadné čištění

Mnoho vaporizérů vyžaduje neuvěřitelně složitý postup pro účely demontáže a čištění, ale vporizér Crafty+ byl speciálně navržen s ohledem na jednoduchost obsluhy. Nejenže jsou všechny komponenty vyrobeny z materiálů nejvyšší možné kvality, ale také se snadno a bez poškození rozebírají. Tento inteligentní design umožňuje snadno vyčistit vaporizér tak, aby byla zajištěna maximální hygiena a dlouhá životnost, aniž by došlo k plýtvání časem, který místo toho můžete využít pro vapování!

Záruka

Vaporizér CRAFTY+ je dodáván s dvouletou zárukou výrobce plus další rok, pokud je zařízení registrováno u společnosti Storz&Bickel, záruka je omezena na běžné používání.

Crafty

Crafty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

2019 - Od zavedení produktové řady VOLCANO pokračovala společnost STORZ & BICKEL v modernizaci a vylepšování předního stolního odpařovače: VOLCANO HYBRID se může pochlubit vylepšenou správou toku vzduchu, rychlejšími zahřívacími časy, dotykovým displejem, ovládáním aplikací s připojením Bluetooth a také nejmodernější duální inhalační systém pomocí ventilového balónu nebo zkumavky.

2016 - STORZ & BICKEL staví první továrnu na světě na výrobu lékařských bylinkových odpařovačů v Tuttlingenu; německé město s téměř 500 výrobci zdravotnických prostředků, považované za centrum lékařské techniky, kde byla před více než 150 lety postavena první továrna na výrobu chirurgických nástrojů.

2015 - MIGHTY MEDIC, první lékařský bylinný odpařovač byl napájen z baterie a je certifikován a uveden do oběhu. STORZ & BICKEL je v současné době jedinou společností na světě, která vyrábí lékařské bylinné odpařovače.

2014 - Výparníky CRAFTY a MIGHTY, první zařízení napájená bateriemi STORZ & BICKEL, přicházejí na trh současně. Jsou to nejvýkonnější výparníky svého druhu a také první výparníky na světě s vibračním alarmem, chladicí jednotkou s výklopným náustkem a, v případě CRAFTY, s Bluetooth a ovládáním aplikací pomocí smartphonu.

2011 - Na trh je uveden na trh odpařovač PLENTY, výjimečně výkonné ruční zařízení. Jedná se o první odpařovač s kombinovaným ohřívačem vzduchu a záření (mezinárodně patentovaný).

set