Cold Thunder | Sumo Seeds

7 hodnocení
Značka: SUMO SEEDS
688 Kč –10 %
Cold Thunder | Sumo Seeds ((Ks) Feminized 3)
688 Kč –10 % 619,20 Kč 538,43 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Varianta

Semena konopí nabízena na tomto portálu jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cold Thunder je speciálně vyšlechtěn pro pěstování venku a ve volné přírodě. V genech má odrůdy Tetouan Sativa a stabilní Early Misty, jejichž hybrid byl kvůli dalšímu posílení outdoorových parametrů nakřížen ještě s mocným „Aljašským hromem“, Alaskan Thunder. Cold Thunder má velmi silný kořenový systém, který si poradí i s nejtvrdší zeminou a umožňuje mu růst prakticky všude. Díky silným kořenům dosahuje výšky i tři až tři a půl metru (takže se nehodí do indooru). Jde o nestálejší a nejvíce uniformní odrůdu v nabídce Sumo Seeds a sklízet se dá už v polovině září.

Genetika: Early sativa x Alaskan Thunder
Genotyp: Sativa / Indica 85/15
Květ: 8 týdnů
Venku: Září
Výška max: 3,5m

Doplňkové parametry

Kategorie: PHOTOPERIOD
Výška: 3,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Po letech výzkumu a zkušeností se nám podařilo vytvořit rozmanitou sbírku semen konopí. Během našich cest po celém světě se nám podařilo sbírat domorodé kmeny. Náš výzkumný tým je vždy na cestě, aby zjistil, že zvláštní konopné napětí, které všichni touží. Jsme hrdí na naši investici do sběru mnoha jemných a vzácných semen konopí. Věříme, že to nás odlišuje od ostatních semenných bank . Naše vůle přinést zákazníkovi pouze ta nejlepší feminizovaná nebo automaticky kvetoucí semena konopí z nás dělá banku semen,  která neustále kontroluje kvalitu, genetiku, účinky a zdraví našich semen marihuany.

sumoseeds_novinky_seedbank

sumo